Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Commander One pro správu souborů a složek.

[appbox appstore id1035236694]

Aplikace Commander One slouží jako bezplatný file manager pro pohodlnou a efektivní správu všech souborů a složek na vašem Macu. Dobře a snadno se ovládá, pracuje rychle a efektivně a i v základní bezplatné verzi nabízí skvělé funkce, díky kterým budete mít své soubory a složky zcela pod kontrolou.

Commander One pracuje v oblíbeném, přehledném rozložení do dvou panelů, jaké můžeme znát z většiny utilit pro správu souborů. Ve spodní části okna aplikace naleznete nápovědu v podobě kláves, přiřazených k jednotlivým funkcím.

Způsob zobrazení složek a souborů můžete přepínat tak, jak jste zvyklí například z Finderu na Macu. Kromě přesouvání, kopírování či mazání souborů nabízí Commander One také možnost komprese a dekomprese souborů a složek i služby FTP.

Jednotlivé operace umí Commander One zařadit do fronty, podporuje možnost přejmenovávání souborů v průběhu přesunu, nabízí podporu funkce Drag&Drop nebo možnost zobrazení skrytých souborů jedním jediným kliknutím.

Samozřejmostí jsou široké možnosti prohledávání souborů, možnost nastavení klávesových zkratek pro nejčastěji používané operace, karty historie a oblíbené pro snazší a rychlejší přístup k souborům a složkám nebo třeba ukazatel průběhu aktuálních procesů. V aplikaci One Commander můžete zobrazit i Monitor aktivity pro lepší přehled o procesech na vašem Macu.

Commander One
.