Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes si představíme aplikaci NotePlan pro lepší organizaci (nejen) pracovního dne.

[appbox appstore id1137020764]

Umět si zorganizovat svůj den je důležité. Ať už jde o studium, práci nebo rodinu, vždy se hodí mít vše naplánované, promyšlené, poznamenané, a mít ve svých záležitostech neustálý přehled. Ne vždy se ale jedná o úkol, který dokonale a beze zbytku zastane pouze naše mysl a paměť. Proto jsou tady aplikace, které nám s organizováním prakticky čehokoliv pomohou od začátku až do konce. Jednou z nich je NotePlan – plánovač pro macOS, který vám pomůže uspořádat si nejen pracovní záležitosti.

Aplikace NotePlan funguje velmi jednoduše a zároveň chytře. Umožní vám zachytit i ty nejobecnější myšlenky a postupně je rozvést. Zapsat si do ní můžete prakticky cokoliv – nahodilé nápady, seznamy úkolů, citáty i poznámky všeho druhu. Vše, co jste do aplikace zapsali, můžete posléze rozplánovat do vašeho dne, a jednotlivým položkám přiřadit datum a čas. NotePlan také umožňuje stanovit si dlouhodobější cíle a postupně je plnit. K tomu vám pomůže integrace s kalendářem a připomínkami na vašem Macu.

V NotePlan se také můžete naplánovat vaši každodenní rutinu a (ne)splněné úkoly a události zpětně hodnotit, kontrolovat, případně přeložit na jindy. Vzhled aplikace si můžete přizpůsobit doslova na míru, samozřejmostí je podpora tmavého režimu i jednoduché přepínání mezi různými druhy zobrazení. NotePlan je multiplatformní aplikace s možností synchronizace přes iCloud a funguje i bez internetového připojení.

Aplikaci NotePlan si můžete na dva týdny vyzkoušet zdarma se všemi jejími funkcemi. Její PRO verze vás jednorázově vyjde na 779 korun.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více