Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes si představíme aplikaci Castro pro přehrávání podcastů.

[appbox appstore id1080840241]

Castro vyniká nejenom příjemným uživatelským rozhraním, ale také skvělými funkcemi, zpříjemňujícími poslech i správu podcastů. Umožňuje poslech výhradně těch epizod, které vás skutečně zajímají, řazení záznamů k přehrávání do fronty, a nabízí kompatiblitu s CarPlay i Apple Watch.

Funkce, které u Castra opravdu stojí za to (funkce Trim Silence, vylepšení hlasu, výběr kapitol a vzhledu a řada dalších) fungují v prémiové verzi, která vyjde na 79,-/čtvrtletně nebo 229,-/ročně. Jednotlivé podcasty řadí Castro podle žánru a zaměření, nové epizody pak automaticky ukládá do karty s novinkami.

Při řazení do fronty se epizody stahují automaticky, frontu si můžete za pomoci funkce Drag&Drop sami libovolně přizpůsobit, jednotlivé epizody můžete zařadit mezi oblíbené. Nočním sovám vychází Castro vstříc tmavým režimem a časomírou pro spánek, majitelé Apple Watch mohou přehrávání ovládat na svých hodinkách.

Po rozkliknutí jednotlivých epizod se vám zobrazí nejenom menu s možností přehrání, zařazení do fronty nebo označení hvězdičkou, ale také krátký souhrn obsahu dané epizody.

Jako největší výhodu aplikace Castro vnímám to, že vás nezahltí obsahem. Odebírání podcastu neznamená automatickou povinnost vyslechnout si každou epizodu, respektive prokousávat se všemi novými epizodami v newsfeedu. I v případě základní, bezplatné verze nabízí Castro spoustu možností, jak si přehrávání přizpůsobit na maximum.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více