Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se blíže podíváme na aplikaci Microsoft OneNote pro pořizování poznámek.

[appbox appstore id784801555]

Ať už potřebujete zachytit své myšlenky, nejnovější objevy, nápady, nebo si třeba do detailu a pečlivě připravit podklady pro svou práci, může vám skvěle posloužit aplikace Microsoft OneNote. Jedná se zcela bezplatný a skvěle výkonný nástroj pro pořizování poznámek a záznamů všeho druhu, a kromě platformy macOS je k dispozici také pro operační systém iOS.

Prostředí OneNote je na první pohled jednoduché, skýtá ale mnoho možností a prostoru pro práci. Obsah můžete libovolně umisťovat a přemisťovat, formátovat text, přidávat obrázky, odkazy, dokumenty, obsah z internetu a další prvky, díky kterým budou vaše záznamy dokonale komplexní a propracované. Do sytosti si můžete vyhrát se vzhledem svých dokumentů včetně barev a stylu „papíru“. Práce s aplikací OneNote je překvapivě snadná, intuitivní, a skýtá mnoho možností. Kromě základních i pokročilejších úprav vámi vytvořeného obsahu jsou samozřejmostí také široké možnosti sdílení i spolupráce s rodinou, kolegy či spolužáky. Díky provázanosti jednotlivých verzí můžete k svým poznámkám v aplikaci OneNote získat přístup prakticky kdekoliv a kdykoliv.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více