Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes si představíme aplikaci Pendo pro pořizování záznamů, poznámek, zápisků a úkolů.

[appbox appstore id1220959405]

Poznámky, deníkové zápisky, podklady pro každodenní práci či studium, zaznamenávání okamžitých nápadů, úkolů, plánování schůzek – to vše si můžete perfektně zaznamenat v aplikaci Pendo pro Mac. Pendo pro macOS vám nabízí vše, co budete potřebovat k dokonalé organizaci vašeho pracovního dne, ale třeba také naplánování studia, dovolené nebo jiných událostí.

Aplikace Pendo nabízí integraci s nativním Kalendářem i kontakty ve vašem Macu, díky čemuž mohou být vaše záznamy ještě komplexnější. Kdykoliv dostanete nápad nebo budete mít potřebu cokoliv si poznamenat, stačí si otevřít Pendo a pustit se do práce – zapisovat můžete obyčejný text, vytvářet události pro kalendář, sestavovat seznamy úkolů či různých položek a mnoho dalšího. Pendo umožňuje zaznamenávání opakovaných událostí a připomínek, přehled vašich záznamů naleznete v Timeline, události zase můžete zobrazit v kalendářním přehledu. V aplikaci můžete používat štítky, připínat jednotlivé záznamy podle důležitosti a doplňovat zápisky o obrázky a fotografie.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více