Zavřít reklamu

Mayday

Pád letadla byl jen začátek. Pilot Brodie Torrance zachrání své pasažéry před zásahem blesku riskantním přistáním na ostrově zničeném válkou – zjistí, že přežití přistání byl jen začátek.

  • 299,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Mayday získáte zde.

Úžasný Mauric

Krysy! Jsou všude… V chlebnících, tančí po deskách, kradou kuchařkám koláče pod nosem. Co tedy každé město potřebuje? Dobrého krysaře, který je odláká. A tady přichází na scénu Maurice, pouliční kocour, který umí dokonale vydělat peníze. Každý už slyšel o příbězích o krysařovi a městě plném hlodavců. Maurice si tedy našel vlastního, aby z důvěřivých obyvatel města vylákal spoustu peněz. Vše jde dobře až do chvíle, kdy dorazí do vzdálené vesnice, kde se setkají s knihami posedlou dívkou Zlomyslnou Pochmurnou, která je požádá o pomoc při řešení záhady jejího města …

  • 299,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Čeština

Film Úžasný Mauric získáte zde.

Srdeční záležitost

Oblíbený herec Elyas M’Barek, známý učitel ze série filmů Fakjů pane učiteli, se vrací v roli filmové celebrity, která se na útěku nečekaně ocitne v poněkud výstředním stand-up klubu na polštáři ve tvaru vaginy. Tak začíná jeho seznámení s Friedou, které mu opravdu hodně změní život. Červený koberec, zářící reflektory, ječící fanoušci, fotografové honící se za nejlepším snímkem, kameramanské štáby čekající na rozhovory – premiéra se blíží a největší filmová hvězda Marvin Bosch (Elyas M’Barek) je netrpělivě očekávána. Ale ta nepřichází. Rozhovor se zákeřnou bulvární novinářkou Bettinou Bamberger (Alexandra Maria Lara) vysílaný v přímém přenosu se totiž strašně nevydařil a Marvin před novináři i fanoušky prchá ulicemi města.

  • 329,- zakoupení, 79,- vypůjčení
  • Čeština

Film Srdeční záležitost získáte zde.

Mumie

Tento film sleduje legrační dobrodružství tří egyptských mumií, které žijí v utajeném podzemním městě, skrytém ve starověkém Egyptě. Touto trojicí je princezna, bývalý vozataj a jeho mladší bráška, které doprovází jejich krokodýlí mazlíček. Řadou nešťastných událostí se tyto mumie dostanou do současného Londýna a vydají na bláznivou cestu plnou komických momentů, aby našly starý prsten. Ten patří královské rodině a ukradl ho ctižádostivý archeolog Lord Carnaby.

  • 329,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Mumie získáte zde.

Bez kalhot: Poslední tanec

„Magic“ Mike Lane se po delší pauze, která následovala po nezdařené obchodní dohodě, kdy se ocitl na mizině a živil se na Floridě jako barman, opět staví do záře reflektorů. Mike se ve své poslední šanci vydává do Londýna s bohatou společnicí, která ho láká nabídkou, jež se nedá odmítnout… má však postranní úmysly. Poté co zjistí, co má ve skutečnosti v plánu, bude to Mike – a jeho sestava nových sexy tanečníků, které bude muset vyburcovat – schopen dotáhnout do zdárného konce?

  • 329,- vypůjčení, 399,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Bez kalhot: Poslední tanec získáte zde.

.