Zavřít reklamu

Apple Watch můžete využít k několika různým činnostem a záležitostem. Primárně jsou určeny ke sledování aktivity a zdraví, sekundárně pak slouží jakožto prodloužená ruka iPhonu, a to například k rychlému řešení notifikací apod. Mimo jiné si však na jablečných hodinkách můžete na cifernících zobrazovat různé informace a data, například o srdečním tepu, počasí, srážkách apod. Zkrátka a jednoduše můžete z ciferníků Apple Watch rychle vyčíst vše, co můžete potřebovat.

Jak na Apple Watch změnit výchozí město pro počasí na ciferníku

V případě, že si na ciferník Apple Watch vložíte widget z aplikace počasí, tak se vám zobrazí data z polohy, ve které se aktuálně nacházíte. Někomu tohle může vyhovovat, na druhou stranu ale mohou existovat i takoví uživatelé, kteří by si rádi zobrazili data o počasí pouze z vybraného města, kde například bydlí, a to bez ohledu na to, kde se zrovna nachází. Dobrou zprávou je, že i tohle je možné v jablečných hodinkách nastavit – stačí postupovat následovně:

  • Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu otevřeli nativní aplikaci Watch.
  • Jakmile tak učiníte, tak se ve spodní části obrazovky v menu přesuňte do Moje hodinky.
  • Následně sjeďte o kus níže, kde v seznamu aplikací najděte a rozklikněte Počasí.
  • Dále se v horní části obrazovky přesuňte do řádku Výchozí město.
  • Zde už jen stačí, abyste si ze seznamu měst vybrali to, o kterém se mají data permanentně zobrazovat.

Pomocí výše uvedeného postupu je tedy možné na vašich Apple Watch napevno nastavit město, ze kterého se budou zobrazovat data v komplikacích o počasí na ciferníku. V případě, že se v seznamu měst nenachází to, které byste chtěli využít, tak stačí, abyste přešli do nativní aplikace Počasí, kde vpravo dole klepněte na ikonu seznamu. Poté vyhledejte konkrétní město, klepněte na něj a vpravo nahoře stiskněte tlačítko Přidat. Pak už se jen stačí vrátit do aplikace Watch, kde se město zobrazí.

.