Zavřít reklamu

Jednou z funkcí, které nabízí Apple Watch, je měření srdečního tepu. Pokud patříte také mezi majitele chytrých hodinek od Applu, a chtěli byste vyzkoušet i jiný nástroj než nativní měření ve watchOS, můžete se nechat inspirovat naším dnešním výběrem.

Zones for Training

Pokud chcete měřit a sledovat váš srdeční tep zejména při nejrůznějších pohybových aktivitách, můžete zvolit aplikaci s názvem Zones for Training. Zones for Training nabízí podporu pro více než sedm desítek různých pohybových aktivit, a kromě měření vám poskytne také přehledné informace o vašem tepu a tepových zónách spolu s užitečnými vizualizacemi.

Aplikaci Zones for Training stáhnete bezplatně zde.

HeartWatch

HeartWatch je sice placenou aplikací, nabízí ale řadu skvělých funkcí, odpovídajících její ceně. Kromě měření vašeho srdečního tepu vám tato aplikace umí také poskytnout metriky ohledně vašeho tepu vsedě, při spánku, cvičení či chůzi. Aplikace HeartWatch nabízí opravdu detailní přehledné analýzy a souhrny, předpovědi, a také možnost exportu vašich dat.

Aplikaci HeartWatch stáhnete za 99 korun zde.

Heart Analyzer

Aplikace Heart Analyzer dokáže spolehlivě změřit váš tep prostřednictvím hodinek Apple Watch, a na připojeném iPhonu vám také přehledně zobrazí všechny související metriky, informace a souhrny. Vše potřebné si můžete prohlédnout ve srozumitelných grafech, přečíst si detailní analýzy, a v případě potřeby exportovat potřebná data ve formátu PDF. Aplikace nabízí podporu pro funkce EKG a měření nasycení kyslíkem na kompatibilních modelech Apple Watch.

Aplikaci Heart Analyzer stáhnete bezplatně zde.

Cardiogram: Heart Rate Monitor

Aplikace Cardiogram: Heart Rate Monitor dokáže detailně analyzovat váš srdeční tep v průběhu dne, v klidu i při pohybových aktivitách, a umí si poradit také s analýzou měření EKG na vašich Apple Watch. S pomocí této aplikace můžete také sledovat vliv vašich návyků na zdraví vašeho srdce, a pozorovat, jak se váš srdeční tep postupně lepší.

Aplikaci Cardiogram: Heart Rate Monitor stáhnete bezplatně zde.

Heart Graph

Aplikace s názvem Heart Graph slouží především k měření a analýze srdečního tepu při vašich pohybových aktivitách, využít ji ale samozřejmě můžete i při klidovém měření. Nabízí možnost zobrazení grafu měření v reálném čase, možnost prohlížení souhrnů, grafů a analýz na propojeném iPhonu, offline přistup k potřebným datům a řadu dalších užitečných funkcí.

Aplikaci Heart Graph stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Dobré ráno mohu poprosit o doporučení aplikace která by dokázala rozvibrovat hodinky Apple watch 8 okamžitě v momentu kdy je překročena maximální tepová frekvence . Dle lékařského doporučení při sportu nemůžu překročit 120 . nainstalovaná aplikace v hodinkách má dle mne nesmyslnou funkci že aby došlo k upozorneni tak musíte být předtím 10 minut v klidu..? No a při sportu jde o to že běžíte třeba 115 a já potřebuji při dosažení 120 být informován ihned abych snížil tempo .tuto funkci mají všechny běžné sportovní hodinky. Neumit prosím poradit jak můj požadavek nastavit a nebo nějakou aplikaci ke stažení, která bude tuto jednoduchou funkci mít .? velké díky a pokud by mě to šlo ještě napsat na můj mail ivoz55@seznam.cz byl bych vám nesmírně vděčný velké Díky pěkný den

celý text

Čtěte více.