Zavřít reklamu

Společnost Microsoft, která vlastní Github, dnes vydala novou aplikaci pro iOS a Android. Určena je hlavně vývojářům, kteří zrovna nejsou u počítače a musí organizovat úkoly, psát feedback, odpovídat v komentářích anebo kontrolovat kód. Nicméně samotná editace kódu není v aplikaci v tuto chvíli podporovaná.

Notifikace z Githubu se zobrazují v Inboxu, který můžete znát z mnoha různých to-do aplikací či emailových klientů. Potáhnutím můžete jednotlivé notifikace uložit na později, anebo je označit jako splněné. V komentářích se můžou využívat i emoji. A to podobným způsobem jako například na Facebooku. Potěší i podpora tmavého režimu.

Aplikace byla k dispozici v betaverzi již od listopadu pro iOS a od ledna pro Android. Stahovat ji můžete zdarma z AppStore a funguje s iPady i iPhony. Jedná se o další větší novinku, kterou Microsoft přichystal uživatelům Githubu od nákupu společnosti v roce 2018.

V posledních letech se pohybuje hlavně v blízkosti chytrých telefonů. Nevadí mu však ani ostatní technologie od počítačů po chytrou domácnost. Ve volném čase si rád zahraje nějakou tu hru, ideálně od Blizzardu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.