Zavřít reklamu

Zatímco před pár lety jsme si jen těžko představili domácnost bez počítače, dnešní svět hraje na kompatibilitu a minimalismus. Neexistuje mnoho věcí, které neuděláme ze svého chytrého telefonu hbitě a on-line. Jakými největšími výhodami disponuje telefon před PC? Bezkonkurenční výhodou jsou mobilní aplikace, které nabízejí uživatelský komfort a poskytují maximální přehlednost a rychlé použití. Jednou z takových aplikacích je třeba aplikace Sazkabet. Na webu https://sazenibonusy.cz/sazkabet-bonusove-kody/ můžete zjistit, že registrací získáte navíc bonusové kódy či jiné bonusy. I spousta dalších webů, které jsme navštěvovali zdlouhavým psaním adresy, dohledáme nyní právě mezi aplikacemi. Můžeme tak snadno nakupovat v oblíbených obchodech nebo bookovat letenky či hotel. Odkudkoli.

Stále na drátě

Mít možnost být neustále on-line může být výhodou i nevýhodou. Kladnou stránkou věci je možnost být v kontaktu s kýmkoliv z rodiny nebo přátel, a to v jakoukoliv denní i noční dobu. Pokud nám ale telefony z práce zvoní i o víkendu, možná bychom radši zmáčkli staré známé velké kulaté tlačítko a vypnuli „natvrdo“ možnosti komunikace. Dělat mrtvého brouka jde totiž s telefonem, který máme stále u sebe, jen těžko.

iPhone-X-plocha-nahled

Home office z pláže i z postele

Práce na dálku je dnes více než často skloňovaným pojmem. Právě díky mobilům i počítačům je HO běžnou součástí našich životů – mnoho zaměstnanců nebo podnikatelů tak může trávit čas na místech, kde bychom si ještě nedávno jen těžko představili během pracovní doby být. Obě zařízení, počítač i mobil, jsou právě v tomhle případě skvělým způsobem, jak spojit příjemné s užitečným, a mít možnost pracovat a zároveň se cítit mnohem méně svázaně.

Zábava na dosah

Ať už zrovna cestujeme přes půl světa nebo autobusem do vedlejšího města, dost možná bude právě telefon tím, co nám poskytne nepřeberné množství zábavy na pár minut i na několik hodin. Filmy, knihy nebo hry můžou být tím, co nám zkrátí dlouhou chvíli, přičemž nám s sebou postačí jen a pouze mobil a sluchátka. Cestou z dovolené nám navíc možná velkou část letu zkrátí prohlížení fotek nebo videí, které jsme během cest pořídili.

Organizování nikdy nebylo jednodušší

Papírový diář má stále mnoho příznivců, podobně tolik jich ale zkusilo plánovat události přes telefon – a už to nechtějí jinak. Telefon máme zkrátka vždy u sebe, a tak se poznámky a události nikdy nezmění v kus popsaného kapesníčku na dně batohu nebo kabelky. Téměř dokonalá kombinace ale vznikne v momentě, kdy si svůj mobilní kalendář sesynchronizujete s tím v počítači. V případě Apple zařízení můžete sdílet události s rodinou a přáteli a navzájem se k nim zvát.

iOS Kalendar iPhone X

Peníze pod kontrolou

Před pár lety bylo internetové bankovnictví highlightem doby. Dnes už jen málokdo zapíná počítač pro zaplacení faktury – jedním ťuknutím a podržením prstu na Touch ID totiž vidíme všechny své výdaje i příjmy a téměř okamžitě můžeme s financemi pracovat. Bez složitého vypisování uživatelských jmen, hesel nebo ověřování certifikátů. Díky přehledům navíc můžeme vidět i za co nejvíce utrácíme, pod drobnohledem pak máme i veškeré investice.

Souhlasíte s tím, že opravdu chytrý telefon může počítač v běžném životě nahradit téměř 100%?

Odborný Apple magazín zaměřený na návody, recenze, novinky a názory, týkající se společnosti Apple a jejich produktů.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.