Zavřít reklamu

Najít správnou videohru, kterou byste si mohli zahrát s přáteli na večírku, není úplně lehká záležitost. Zábavných a originálních multiplayerových her zas tolik neexistuje, a pokud vám nestačí skončit u nějakého sportovního simulátoru, musíte většinou jít lovit ve vodách méně známých her od nezávislých studií. Vývojáři ze studia Those Awesome Guys přitom nabízejí jednu z nejoriginálnějších party her vůbec.

Move or Die může z oficiálních screenshotů vypadat jako klasická plošinovková střílečka, hra ovšem skrývá mnohem originálnější koncept. Každých dvacet vteřin vám představí jiný herní mód, který mění pravidla a mechaniky celé hry. Módy přitom nepocházejí pouze od vývojářů Move or Die, ale i od kreativních členů komunity. Čerstvost se tak ve hře nikdy nevyčerpá a vy se můžete těšit na stále nové zážitky, které vám dají příležitost se vždy co nejlépe přizpůsobit novým pravidlům hry.

S přáteli můžete v Move or Die soupeřit jak lokálně u jednoho počítače, tak i přes internet. Kromě toho můžete i trénovat svoje schopnosti v soubojích s počítačem ovládanými protivníky, nebo se každý den připojit a vyzkoušet časově limitovanou výzvu speciálně připravenou samotnými vývojáři.

  • Vývojář: Those Awesome Guys
  • Čeština: ne
  • Cena: 3,74 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux, Playstation 4
  • Minimální požadavky na macOS: operační systém macOS 10.6 nebo novější, dvoujádrový procesor, 8 GB operační paměti, dedikovaná grafická karta, 700 MB volného místa na disku

 Hru Move or Die můžete zakoupit zde

.