Zavřít reklamu

MS v hokeji 2021 startuje již dnes, tedy 21. května 2021, a fanoušci naší hokejové reprezentace, včetně mě, již netrpělivě odpočítávají poslední hodiny, kdy pro ně začnou hotové žně. Nejlepší hráči jednotlivých reprezentací konkrétně změří své síly v lotyšské Rize. Naše reprezentace bude mít před sebou hned dnes v 15:15 těžkou prověrku proti Rusku. Jak by řekl jakýkoli český fanoušek, po těch devíti letech už by se hodilo, aby nám ta medaile „cinkla“, dle mého názoru to však v konkurenci proti týmům, které přijedou doplněné o borce z NHL, nebude nic lehkého. Vzhledem k přísným koronavirovým restrikcím nám podpoření našich hráčů přímo na stadionu bude odepřeno, pokud však i přesto chcete být uprostřed dění, je více než vhodné, abyste si do iPhonu a iPadu nainstalovali sportovně zaměřené aplikace. Atmosféru na stadionu sice nenahradí, v obraze s nimi však budete.

IIHF 2021

V nedávno aktualizované aplikaci IIHF 2021 aktuálně najdete kompletní program MS v hokeji, později samozřejmě budou přibývat výsledky, rozhovory i sestřihy zápasů. Pro osoby, které hokejem žijí, je tato aplikace naprostou povinností. Jedná se sice o aplikaci, kterou si před šampionátem nainstalujete a po něm hned z vašeho telefonu zmizí, na druhou stranu se zde můžete dočíst zajímavá fakta o jakémkoli mužstvu, které se letošního mistrovství zúčastní. Chcete-li být v obraze, je IIHF 2021 nutností.

Aplikaci IIHF 2021 nainstalujete zde

Livesport

Sportovní příznivci tuto aplikaci nejspíše již důvěrně znají. V databázi tohoto softwaru najdete více než 30 sportů, mezi nimiž hokej nechybí. Nachází se zde snad všechny profesionálně hrané soutěže, kdy vidíte jejich výsledky, program a tabulku střelců. Dále si zde můžete zobrazit jednotlivé týmy spolu s jejich soupiskou, jak zápasy, tak mužstva si lze přidávat do oblíbených. Na dění na hřišti je možné být upozorňováni notifikacemi, ve kterých se dozvíte, kdy začal či skončil zápas, a kdo právě vstřelil branku. Po rozkliknutí určitého zápasu z informací vyčtete podrobný přehled, statistiky a sestavy, u populárních utkání se zobrazuje audiokomentář či si můžete spustit televizní vysílání. Poslední důležitou funkcí, kterou nesmíme opomenout, jsou zprávy o týmech a zápasech, kdy vám Livesport sestaví přehled článků z nejsledovanějších českých sportovních webů.

Aplikaci Livesport nainstalujete bezplatně zde

ČT sport

Společnost Česká televize, konkrétně její sportovní kanál, každoročně nabízí přenosy z hokejového mistrovství světa – a nejen ty si můžete v aplikaci ČT sport přehrávat. Dostupné je totiž kompletní vysílání tohoto kanálu, super je, že vše můžete přenést do zařízení nabízejících podporu AirPlay či Chromecast. Kromě výše zmíněných funkcí najdete v aplikaci články a rozhovory o českém národním týmu, kterými se to bude již zanedlouho jenom hemžit. Jelikož má Česká televize práva na všechna klání z hokejového mistrovství, narozdíl od klasické televize si v aplikaci budete moci vychutnat takřka jakýkoli zápas, a to s českým komentářem.

Aplikaci ČT sport stáhnete bezplatně zde

Sport.cz

Sport.cz sice není nijak propracovaná aplikace, o to hodnotnější informace zde však získáte. Jedná se o zpravodajský web z dílny společnosti Seznam, kde jsou k dispozici články k přečtení, videa a sestřihy ke zhlédnutí nebo textové komentáře z různých zápasů. Na utkání, která jsou komentovaná, si můžete nechat zasílat notifikace.

Aplikaci Sport.cz stáhnete bezplatně zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více