iWant

Na macOS míří výroční edice Rise of the Tomb Raider, dorazí na jaře

iWant

Společnost Feral Interactive, která se zabývá portováním všech možných her z PC na Mac (a na iOS zařízení, viz stařičký Rome Total War pro iPad), oznámila svůj nejnovější počin. Na jaře se dočkají všichni fanoušci ságy Tomb Rider, neboť se na platformu macOS dostane „definitivní edice“ poslední pecky s názvem Rise of the Tomb Rider: 20 Year Celebration. Jak již název napovídá, půjde o kompletní edici, která bude obsahovat všechen doposud vydaní obsah v jednom balení.

Rise of the Tomb Rider: 20 Year Celebration bude kromě základní hry z roku 2016 obsahovat také všechna doposud vydaná DLC, se kterými vývojáři přišli. Těch je celkem devět a jedná se od menších doplňků, které přidávají spíše kosmetické věci, přes hodnotnější příběhová DLC, jež přidávají nějaké ty mise a dobrodružství navíc až po přídavky přidávající do hry zombie.

Jinak půjde o stejnou hru, kterou si hráči na PC a konzolích užívají již dva roky. Zatím není jasné, kolik bude tato „definitivní edice“ stát. Stejně tak zatím nebyly zveřejněny oficiální požadavky na hardware. Vzhledem k náročnosti PC verze se však dá očekávat, že si tuto „novinku“ zahrají primárně majitelé novějších a výkonnějších Maců. Společně s portováním na macOS však může přijít i vylepšená optimalizace. Vývojáři z Feral Interactive již několikrát předvedly, že jsou ve svém oboru velmi šikovní. Další informace o hře najdete zde, trailer si můžete prohlédnout výše.

Zdroj: 9to5mac