Zavřít reklamu
iWant

Výroční edice Rise of the Tomb Rider dorazí na macOS 12. dubna, nároky jsou překvapivě tvrdé

iWant

V polovině února vývojáři z Feral Interactive oznámili, že plánují vydání speciální výroční edice předloňského hitu Rise of the Tomb Rider. Novinka (na macOS) měla obsahovat kompletní konverzi původního titulu pro Windows, stejně jako všechny doposud zveřejněná rozšíření. Dnes se na veřejnost dostala informace o tom, kdy bude tento staronový titul v prodeji. Pokud v sobě máte kousek hráče (a používáte macOS), zaškrtněte si v kalendáři 12. dubna.

Rise of the Tomb Rider: 20 Year Celebration vyjde již tento čtvrtek a vývojáři konečně zveřejnili seznam minimálních požadavků, tedy v tomto případě spíše seznam všech podporovaných Maců a MacBooků, na kterých tento původně dva roky starý titul rozjedete. Vzhledem ke grafické podoby hry nejsou nároky nikterak vysoké. Dle oficiálního prohlášení vývojářů bude novinka kompatibilní s následujícími stroji:

  • Všechny 13″ MacBooky Pro vydané od roku 2016
  • Všechny 15″ MacBooky Pro vydané od modelu Late 2013 (s 2,3 GHz procesorem a lepším)
  • Všechny 21,5″ iMacy od modelů Late 2017
  • Všechny 27″ iMacy od modelu Late 2014 (modely s grafickou kartou nVidia GT 755M nejsou oficiálně podporovány) a některé konfigurace  z roku 2012 (nVidia 680MX)
  • Všechny Macy Pro

Pokud jste si nejnovějšího Tomb Ridera nezahráli na jiných platformách, a disponujete kompatibilním zařízením, od čtvrtka se můžete ponořit do hraní. Novinku je možné si zakoupit jak na webu vývojářů, tak by měla být dostupná také na Steamu a Mac App Store v den vydání. Zajímavostí je, že verze pro Mac App Store zabírá 37GB, zatímco verze pro Steam „jen“ 27GB. Cena titulu je 60€.

Zdroj: Macrumors