Zavřít reklamu

Ve třicátých letech dvacátého století  lidstvo zažívalo obrovskou ekonomickou krizi. I když se období deprese táhlo po celé desetiletí, množství průmyslníků stále dokázalo generovat obrovské zisky ve stále se rozvíjejícím světě. Do kůže jednoho z takových podnikatelů vás přenese strategická hra od vývojářů z Dapper Penguin Studios.

Ve Spire of Industry se ocitnete v procedurálně generovaném světě třicátých let minulého století. Na starost vám přitom padnou všechny oblasti úspěšného industriálního podniku. Horizontálně integrovaný byznys se musí postarat o produkci surovin, jejich dopravu, zpracování do konečného produktu a následný export zboží do počítačem ovládaných měst. Kromě udržování čísel v černé barvě pak musíte vycházet i s městem, ve kterém působíte. Pečlivá rovnováha těchto snah vám pak přinese úspěch a prostor k další expanzi.

Rise of Industry nabízí komplexní stromy s vyvíjenými technologiemi. Rozhodně tak nehrozí, že narazíte na stagnaci. Ve hře můžete vyrábět sto padesát různých druhů produktů a společně s vrozenou náhodností jednotlivých map a obrovským množstvím možností zvládne Rise of Industry přinést fanouškům žánru spoustu bezesných nocí plných kapitalistického kalkulu.

  • Vývojář: Dapper Penguin Studios
  • Čeština: ne
  • Cena: 29,99 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux
  • Minimální požadavky na macOS: 64 bitový operační systém macOS 10.14 nebo novější, procesor Intel sedmé generace nebo modernější, 8 GB operační paměti, grafická karta NVIDIA GeForce GT 550 nebo lepší, 1 GB volného místa na disku

 Hru Rise of Industry můžete zakoupit zde

.