Zavřít reklamu

Na macOS zamířila digitální verze další známé stolní hry. Tentokrát si převod vysloužilo Railroad Ink Challenge, ve kterém pomocí správně nakreslených tratí navádíte vlakové soupravy. Připomíná tím jiný deskovkový hit Ticket to Ride, na rozdíl od něj ovšem v novince dostanete mnohem větší volnost a jako bonus i originální asynchronní multiplayerový režim.

Railroad Ink Challenge vám každé kolo dovolí hodit kostkami a rozšiřovat na základě hozeného čísla vaši síť železnic. Vaším hlavním cílem pak bude zejména propojování jednotlivých výjezdů, za každou takto vytvořenou spojnici totiž na konci hry získáváte body. Naopak za rozestavění trasy a její nedokončení vám hra body strhne. V Railroad Ink Challenge na vás však nečeká pouze takové jednoduché propojování výjezdů. Na herním plánu najdete i budovy, které poskytují speciální bonusy.

Co by ale Railroad Ink Challenge bylo za deskovku, kdyby nenabídlo multiplayerový režim. Kromě sólo hry s náhodnými cíly tak ve hře funguje i asynchronní multiplayerový režim. Ten vám dovolí zahrát si o samotě, ale s jasně definovanými cíly. Vaši hru pak systém nahraje na server, kde se vaše konečné skóre budou snažit pokořit ostatní živí hráči. Lokální verzi hry pro více hráčů hra nenabízí, to ale je ve světě digitálních deskovek už smutným pravidlem.

  • Vývojář: Studio Fizbin
  • Čeština: Ne
  • Cena: 5,93 euro
  • Platforma: macOS, Windows
  • Minimální požadavky na macOS: macOS Sierra 10.12 nebo vyšší, dvoujádrový procesor s taktem 1,6 GHz, 1 GB operační paměti, integrovaná grafická karta, 500 MB volného místa

 Hru Railroad Ink Challenge můžete stahovat zde

.