Zavřít reklamu

Aplikace Google nabízí řadu zajímavých, užitečných a především bezplatných aplikací, které na svém iOS či iPadOS zařízení zajisté využijete. V dnešním díle našeho seriálu o nejlepších iOS aplikacích si představíme hned několik z nich.

Gmail

Svůj e-mailový účet od Googlu můžete pochopitelně využívat a spravovat v řadě jiných aplikací, skvělé řešení ale může představovat i samotná aplikace Gmail. Ta nabízí funkce, jako je třeba zrušení odesílání e-mailu, možnost správy více Gmailových účtů najednou, nastavení notifikací, ovládání gesty, zobrazení konverzace ve vláknech a spoustu dalších. Samozřejmostí je také možnost propojení a spolupráce s dalšími aplikacemi od Googlu.

Google

Google můžete na svém iPhonu používat buďto v rozhraní mobilního webového prohlížeče, můžete si ale také stáhnout příslušnou aplikaci, která nabízí mnohem širší možnosti vyhledávání. V Googlu pro iOS můžete vyhledávat buďto klasickým způsobem, nebo za pomoci fotoaparátu a dalších funkcí vašeho iPhonu. Kromě toho vám Google pro iOS umí naservírovat personalizované informace v kanálu objevování a nabízí také rozšíření pro iMessage nebo klávesnici.

Google Calendar

Kalendář Google pro iOS vám umožní kdykoliv a kdekoliv přidávat a spravovat všechny důležité události. Aplikace je multiplaformní s automatickou synchronizací, nabízí více možností zobrazení, zadávání i správy záznamů, možnost vytvoření a sdílení více kalendářů, úpravy v reálném čase a spolupráci s ostatními aplikacemi od Googlu. V Google Kalendáři pro iOS si také můžete nastavit své vlastní cíle, vytvářet připomínky a mnoho dalšího.

Chrome

Řada majitelů iOS zařízení používá k prohlížení webu nativní Safari, skvělou službu vám ale umí prokázat také prohlížeč Chrome. Nabízí rychlé prohlížení webu, personalizovanou nabídku obsahu, integrovaný překladač a možnost synchronizace s dalšími zařízeními, ke kterým jste přihlášeni pod stejným Google účtem. Chrome pro iOS dále nabízí možnost automatického vyplńování, správy karet, hlasové vyhledávání, anonymní režim a další funkce včetně spolupráce s fotoaparátem.

Google Keep

Aplikace Google Keep umožňuje tvorbu, úpravu a sdílení poznámek. S pomocí tohoto nástroje můžete přidávat poznámky, seznamy, ale také mediální obsah. K vašemu obsahu můžete přidávat štítky, jednotlivé poznámky můžete také barevně odlišovat. Google Keep nabízí také možnost přidávání hlasových záznamů, vytváření poznámek na základě polohy a dalších parametrů a mnoho dalšího.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více