Zavřít reklamu

V dnešním díle našeho pravidelného seriálu o nejlepších aplikacích pro iPhone vám přinášíme přehled dalších aplikací od Googlu. Tentokrát si představíme například Dokumenty, Google Earth a další.

Docs, Slides, Sheets

O kancelářském balíčku od Googlu jsme se zmiňovali již v jednom z našich předchozích článků. Jednotlivé aplikace jsou ke stažení zvlášť, kromě iPhonu a iPadu je můžete využívat také v prostředí webového prohlížeče. Nabízí všechny potřebné nástroje pro tvorbu a úpravu příslušných dokumentů, rozšířené možnosti sdílení, funkci spolupráce v reálném čase a mnoho dalšího.

Kancelářské aplikace od Googlu stáhnete bezplatně zde:

Maps

Mapy Google představují pro spoustu uživatelů skvělou alternativou k Apple Mapám v jejich iOS zařízení. Nabízí funkci satelitní navigace, možnost zobrazení údajů o provozu, veřejné dopravě, podnicích a bodech zájmu, možnost vytváření seznamů oblíbených lokací, zobrazení informací o vašich cílech a mnoho dalšího. V průběhu navigace vám Google Mapy budou poskytovat informace v reálném čase s možností automatického přesměrování, součástí aplikace je také funkce Live View, Street View, nebo možnost stažení map pro offline použití.

Fotky

Aplikace Fotky Google umožňuje přidávání a správu fotografií a videí. Můžete využít funkce automatického nahrávání fotografií přímo z fotogalerie vašeho iOS zařízení, funkci vizuálního vyhledávání, možnost úprav, vytváření filmů, koláží nebo animovaných GIFů. Fotky Google také disponují funkcí vytváření automatických chytrých alb, sdílených knihoven nebo podpory GPS.

Earth

Aplikace Google Earth vám umožní objevovat krásy naší planety na displeji vašeho iOS zařízení tak trochu jinak. V aplikaci si můžete vybraná místa na Zemi prohlédnout nejen z ptačí perspektivy, ale také ve 3D nebo v 360°zobrazení ve Street View. Součástí Google Earth je také funkce Cestovatel, která nabízí komentované prohlídky.

.