Zavřít reklamu

Apple Watch slouží především jako sportovní tracker, notifikační centrum a komunikátor, umí toho ale mnohem více. Určitě někoho z vás napadlo, že byste si na nich mohli ukrátit čas ve frontě v obchodě, při čekání na jídlo nebo kdekoli jinde nějakou hrou, na malém displeji se toho ale moc vymyslet nedá. I tak se pro jablečné hodinky najdou tituly, které vás až překvapivě budou bavit.

Pong

Ano, i Pong se dá hrát na tak malém displeji, a to vcelku komfortně. Za pomoci digitální korunky pohybujete virtuální pálkou a snažíte se odehrát míček soupeři. Myslím si, že se do hry vžijete, a po nějaké chvíli zjistíte, že ve frontě na kávu vás již všichni předběhli a vy stále nemůžete od zápěstí odtrhnout obličej.

Aplikaci Pong stáhnete bezplatně zde

Piškvorky

Asi každý z nás alespoň někdy hrál piškvorky, ve kterých se snažíte na úkor soupeře seřadit určitý počet koleček či křížků horizontálně, vertikálně či diagonálně. Tato aplikace nabízí tři úrovně obtížnosti – 3×3, 6×6 a 15×15. Bojovat můžete proti počítači, kamarádovi na jednom zařízení nebo soutěžit prostřednictvím služby Game Center. Ve verzi zdarma si užijete pouze tu nejlehčí úroveň obtížnosti, za 49 Kč odemknete všechny výhody.

Aplikaci Piškvorky stáhnete z tohoto odkazu

Lifeline

Hledáte-li hru, se kterou strávíte opravdu jen pár minut denně, zároveň vás však vtáhne do děje, Lifeline vás bude bavit. Po stažení se stanete rádcem, který se spojí s nějakou osobou. Ta mohla například ztroskotat na planetě a ptá se vás, co má zrovna dělat. Vy její kroky řídíte, a postupem času zjistíte, jak její příběh dopadne. Hry ze série Lifeline stojí 25 Kč, kdy si každou musíte zakoupit zvlášť. Mě zaujala hra Lifeline: Silent Night.

Aplikaci Lifeline: Silent Night zakoupíte za 25 Kč zde

Trivia Crack

Procvičování a získávání znalostí není nikdy dost, a hra Trivia Crack vám v tom pomůže. Zadává vám otázky z různých okruhů, a vy na ně musíte odpovídat. Soutěžit je možné i s přáteli, což vás ke hraní bude ještě více motivovat. K nákupům v aplikaci patří různé formy předplatného nebo mince, které se vám při hraní budou hodit.

Aplikaci Trivia Crack nainstalujete zde

Pocket Bandit

Jestliže vás tyto hry moc nezaujaly a chcete si užít něco pokročilého, Pocket Bandit vás bude bavit. Proměníte se totiž v lupiče a digitální korunkou se snažíte najít správnou kombinaci zámku trezoru, která vás dovede k pokladu. U novějších modelů se můžete těšit na haptickou odezvu korunky, ta vám bude pomáhat v lepších výkonech. Cena titulu činí 25 Kč, nijak vás tedy nezrujnuje.

Aplikaci Pocket Bandit zakoupíte za 25 Kč zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více