Zavřít reklamu

V App Storu je většina aplikací, které si můžete stáhnout, alespoň v základní verzi zdarma, což je pro koncové uživatele zajisté dobře. Lidé si každopádně v poslední době úplně nechtějí platit doživotní verze aplikací, a tak raději přejdou na takové, které nabízí měsíční nebo roční předplatné. To sice na první pohled vypadá fajn, nakonec ale zjistíte, že si najednou předplácíte obrovské množství aplikací, které ve výsledku využíváte jen občas. My se dnes zaměříme na placené programy, které vás nezruinují, nicméně se vám zajisté budou hodit a využije je naprosto kdokoli.

AudioShare

Každý, kdo občas pracuje se zvukem, ocení jednoduchý a nepřeplácaný editor zvuku – jedním takovým je AudioShare. Soubory je možné nahrávat buď z hudební knihovny, prostřednictvím sítě skrze počítač nebo takřka z libovolné aplikace. AudioShare je umí přehrávat, oříznout, zesilovat a zeslabovat určité části, nebo je zkonvertovat a vytvořit archiv z několika nahrávek. Co se pak týče nahrávání, AudioShare dokáže pracovat jak s interním mikrofonem, tak i s připojenými externími, kvalitativně jste se schopni dostat až na 32 bitů. Pokud vás tento výkonný program zaujal, připravte si 99 Kč.

Aplikaci AudioShare zakoupíte za 99 Kč zde

Threema

Na našich osobních údajích, datech, a soukromých konverzacích by nám mělo záležet, a proto je důležité, abyste pro komunikaci zvolili co nejbezpečnější aplikaci. Threema tato kritéria splňuje – zprávy, ale ani soubory, data o hovorech nebo vytvořených skupinách se neukládají na servery této aplikace. Pro registraci není nutné zadávat ani vaše číslo, ani e-mailovou adresu, kontakty si dokonce můžete přidávat pouze tehdy, když se s daným člověkem potkáte a naskenujete QR kód. Podstatné je však také vědět, že funkčně Threema není nijak omezena: posílat si můžete prakticky cokoli, nechybí podpora skupinových chatů a hovorů. Za software vydáte jednorázově 79 Kč.

Aplikaci Threema zakoupíte za 79 Kč zde

Ventusky

V iPhonu je již poměrně dlouhou dobu předinstalovaná aplikace Počasí, ta však stačí spíše na orientační zjištění předpovědi. Po instalaci Ventusky se můžete těšit na propracované mapy, ze kterých se dozvíte opravdu mnoho podrobností. Ať už vás zajímá, z jakého směru vane vítr, odkud přichází srážky, jaká bude venkovní teplota nebo tlak vzduchu, Ventusky vám vše v úhledném kabátku předá. Animace jsou opravdu nádherné a investice 99 Kč nebudete litovat.

Aplikaci Ventusky zakoupíte za 99 Kč zde

Zvednout to

Obtěžují vás marketingové hovory od obchodníků anebo od osob, které vám nabízí rádoby výhodné služby? Za 99 Kč se toho můžete zbavit, a to zakoupením aplikace Zvednout to. V databázi této povedené aplikace je několik tisíc telefonních čísel a pokaždé, když vám někdo volá, se vám Zvednout to pokusí zjistit, zdali se nejedná o číslo někdo ze sféry „výhodných“ obchodů. Pokud určitý hovor zameškáte, Zvednout to hovor uloží do historie a vy tak zjistíte, zdali máte vůbec volat nazpátek či nikoli.

Aplikaci Zvednout to zakoupíte za 99 Kč zde

Autoškola Pro

Zařizujete si řidičský průkaz, dlouho jste neseděli za volantem, anebo by vás prostě jen zajímalo, jak na tom jste se znalostmi pravidel silničního provozu? Autoškola Pro vás za 79 Kč dokáže perfektně připravit na teoretické zkoušky, a to za pomoci hravé formy učení a testů. Po zakoupení máte neomezené množství pokusů na to, abyste si teoretickou zkoušku vyplnili. Jedná se o oficiální software, testy v něm pochází přímo z Ministerstva dopravy. Pokud si tedy nejste jisti, jak zkoušky zvládnete, váš iPhone vám k tomu bude nápomocný.

Aplikaci Autoškola Pro zakoupíte za 79 Kč zde

.