Zavřít reklamu

Vánoční svátky si můžete zpříjemnit různými způsoby. Jedním z nich může být například poslech podcastů. Ať už dáváte přednost podcastům o kriminálních případech, politice, nebo třeba relaxujete u „povídacích“ pořadů, nenechte si ujít naše tipy na aplikace pro poslech podcastů.

Overcast

Overcast patřil několik let mezi moje oblíbené podcastové aplikace. Kromě dobře vypadajícího uživatelského rozhraní nabízí tato multiplatformní aplikace funkce pro poslech, odběr a třídění podcastů, ale také řadu užitečných nástrojů pro poslech, jako je časovač vypínání, možnost pokročilého ovládání a správy hlasitosti, stahování pro offline poslech nebo třeba možnost tvorby seznamů epizod.

Aplikaci Overcast stáhnete bezplatně zde.

Spotify

Pokud chcete mít na jednom místě jak svou oblíbenou hudbu, tak i nejrůznější podcasty, je skvělou volbou klasika s názvem Spotify. Jedná se o multiplatformní aplikaci, která umožňuje poslech a odběr podcastů. Aplikace Spotify bude vyhovovat spíše méně náročným posluchačům podcastů, protože na rozdíl od specificky zaměřených podcastových aplikací nabízí v tomto směru spíše základní funkce.

Aplikaci Spotify stáhnete bezplatně zde.

Castro

Castro je další oblíbenou a dobře vypadající podcastovou aplikací. Je k dispozici v základní i prémiové placené verzi, a nabízí základní i pokročilejší ovládání přehrávání i hlasitosti, možnost stahování epizod pro offline poslech, chytrá doporučení nových pořadů i jednotlivých epizod nebo třeba ručně sestavované tematické sbírky podcastů.

Aplikaci Castro stáhnete bezplatně zde.

Breaker

Pokud vás baví neustále objevovat nové podcasty k poslechu a chtěli byste se propojit i s ostatními posluchači, pak pro vás bude tou správnou volbou podcastová aplikace s názvem Breaker. Kromě poslechu jako takového nabízí Breaker možnost komentování jednotlivých podcastů, pokročilá doporučení, nebo třeba vzájemné sdílení oblíbených podcastů mezi jednotlivými uživateli.

Aplikaci Breaker stáhnete bezplatně zde.

Pocket Casts

Pocket Casts patří mezi podcastovými aplikacemi k osvědčené klasice. V této aplikaci najdete spoustu funkcí pro poslech, odběr a správu podcastů. Při hledání nových pořadů k poslechu se můžete inspirovat různými žebříčky a seznamy, aplikace nabízí také funkci pokročilého vyhledávání nebo řazení podcastových pořadů na základě nejrůznějších kritérií. Pokud tedy patříte k posluchačům, kteří rádi objevují nový obsah, bude pro vás aplikace Pocket Casts ideální.

Aplikaci Pocket Casts stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více