Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Tentokrát jsme pro vás vybrali například rozšíření, s jehož pomocí se budete moci lépe soustředit, nebo třeba nástroj pro zkracování a kopírování URL adres.

StayFocusd

Rozšíření s názvem StayFocusd pomůže zvýšit vaši produktivitu tím, že vám umožní nastavit limity pro čas, který strávíte na jednotlivých webových stránkách. Je zcela na vás, zda StayFocusd omezí váš čas na Facebooku, Twitteru nebo jiných webech. S tímto užitečným rozšířením se pracuje velice snadno, a StayFocusd také nabízí bohaté možnosti přizpůsobení.

Rozšíření StayFocusd stáhnete zde.

Extension Manager

Pokud u prohlížeče Chrome na vašem Macu často používáte větší množství rozšíření, nejrůznějších aplikací a motivů, pak určitě oceníte také rozšíření s názvem Extension Manager. S jeho pomocí můžete snadno spravovat všechny tyto součásti vašeho webového prohlížeče, přepínat mezi nimi, aktivovat je, deaktivovat, a provádět řadu dalších akcí.

Rozšíření Extension Manager stáhnete zde.

HTTPS Everywhere

Pokud vám záleží na vašem bezpečí při procházení internetu, určitě oceníte rozšíření HTTPS Everywhere. Tento užitečný nástroj vám zajistí zabezpečené a šifrované připojení prakticky na jakékoliv webové stránce. Toto rozšíření vzešlo ze spolupráce EFF a Tor Project, jeho bezpečností si tedy můžete být stoprocentně jisti.

HTTTPS Everywhere
Zdroj: Google

Rozšíření HTTPS Everywhere stáhnete zde.

Click & Clean

Rozšíření Click & Clean vám pomůže v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu udělat opravdový pořádek. S pomocí tohoto skvělého pomocníka můžete promazat všechny zadané adresy, ale také mezipaměť, cookies, nebo třeba historii stahování a prohlížení. Kromě toho zvládne rozšíření Click & Clean zkontrolovat váš počítač kvůli případnému škodlivému softwaru.

Rozšíření Click & Clean stáhnete zde.

Bitly

Web Bitly, sloužící ke zkracování a přizpůsobení dlouhých URL adres, jistě každý zná. S pomocí stejnojmenného rozšíření můžete téměř všechny služby, které tento web nabízí, přidat přímo do prohlížeče Google Chrome. Stačí jen v případě potřeby kliknout na lištu Bitly v Chromu, zadat URL, kterou potřebujete zkrátit, a nově vytvořený odkaz se automaticky zkopíruje do vaší schránky.

Rozšíření Bitly stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více