Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název. Tentokrát si přijdou na své tvůrci webu, příznivci četby dlouhých článků na internetu nebo třeba uživatelé, kteří si chtějí přizpůsobit vzhled webových stránek.

Darkness – Beautiful Dark Themes

Rozšíření s názvem Darkness – Beautiful Dark Themes propůjčí prohlížeči Google Chrome na vašem Macu lákavý a působivý tmavý vzhled, a to hned v několika různých motivech. Nastavením tmavého motivu u vašich oblíbených webů a sociálních sítí značně ulevíte vašemu zraku, a to především ve večerních hodinách.

Postlight Reader

Rozšíření Postlight Reader dokáže efektivně přepnout webové stránky v Google Chrome na vašem Macu do režimu čtečky, čímž vám umožní ničím nerušené čtení delších článků a textů. Kromě toho nabízí Postlight Reader možnost odeslání vybraného obsahu do čtečky Kindle, přizpůsobení velikosti písma, optimalizaci pro tisk nebo třeba podporu pro klávesové zkratky.

Bookmark Sidebar

Jak název napovídá, rozšíření jménem Bookmark Sidebar propůjčí prohlížeči Google Chrome na vašem Macu užitečnou boční lištu, ve které můžete ukládat, upravovat a spravovat veškeré vaše záložky. Boční panel můžete snadno a rychle aktivovat a opět skrývat pouhým kliknutím myši na ikonku záložky na straně okna prohlížeče.

Stylish – Custom themes for any website

Rozšíření s názvem Stylish vám umožní kreativním způsobem přizpůsobovat a upravovat vzhled webových stránek v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu. Díky stovkám tisíc motivů, skinů a bezplatných pozadí si můžete snadno a rychle přizpůsobit libovolné webové stránky vlastním barevným schématem. Pokud ovládáte CSS, můžete do knihovny motivů přispět také vaší vlastní tvorbou.

ColorPick Eyedropper

ColorPick Eyedropper je šikovné chytré rozšíření, které přijde vhod všem, kteří pracují s tvorbou a přizpůsobením vzhledu webu. Jedná se o jednoduchý, ale účinný nástroj, s jehož pomocí můžete prostřednictvím takzvaného kapátka vybrat na libovolné webové stránce jakoukoliv barvu a zkopírovat příslušné informace pro pozdější uplatnění.

 

.