Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Flappy Bird Offline

Kdo by neznal legendární hru Flappy Bird? Tuto zábavnou, ale také relativně náročnou a místy i nervydrásající hru si díky tomuto rozšíření můžete pohodlně zahrát v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Jak název napovídá, hru můžete hrát také v offline režimu.

Paint Online – Page Maker

Zábavné rozšíření s názvem Paint Online – Page Maker vám umožní kreslit přímo na webové stránky s pomocí příslušných nástrojů. Jakmile budete s vaším dílem hotovi, můžete si samozřejmě pořídít jeho screenshot. Paint Online – Page Maker ale nemusí zdaleka sloužit jenom pro zábavu. Můžete ho využít také pro návrhy úprav a anotace jednotlivých webových stránek.

Feedbro

Rozšíření s názvem Feedbro jistě potěší všechny, kteří chtějí mít neustálý přehled o zprávách a novinkách ze světa. Jedná se o pokročilou RSS čtečku, která nabízí bohaté možnosti přizpůsobení a zobrazení. Její součástí je také integrovaný plugin pro sociální sítě, Feedbro také nabízí podporu pro vytváření složek a spoustu dalšího.

Simple

Simple je jednoduché, ale velice šikovné a užitečné rozšíření, které vám na nově otevřené kartě prohlížeče Google Chrome na vašem Macu nabídne přehled o aktuálním počasí, čase a datu, a nabízí také výhled na počasí pro další dny. Simple se může pochlubit minimalistickým, dobře vypadajícím uživatelským rozhraním a skvělou funkčností a spolehlivostí.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.