Zavřít reklamu

Superb Enable Click Right

Superb Enable Click Right je užitečné rozšíření, které vám umožní kopírovat a vybírat obsah i na těch webových stránkách, které to na první pohled nedovolují. Nabízí možnost odblokování kopírování a výběru, povolování nebo naopak zakazování vybraných funkcí na webových stránkách po kliknutí pravým tlačítkem myši.

Superb Enable Click Right

Metro Speed Dial – Modern New Tab page

Rozšíření s názvem Metro Speed Dial je užitečný pomocník, který umožňuje přenést všechny vaše oblíbené webové stránky na stránku nové karty. Veškerý váš oblíbený obsah tak budete mít doslova na dosah ruky, kdykoliv otevřete novou kartu prohlížeče Google Chrome na vašem Macu, a budete k němu moci kdykoliv okamžitě přejít.

Windows 95

Stýská se vám po starých dobrých „oknech pětadevadesátkách“? Nainstalujte si do Google Chromu na vašem Macu rozšíření s názvem Windows 95. Tento motiv stylově přemění vzhled vašeho prohlížeče a propůjčí mu nostalgický, nezaměnitelný design Windows 95. Nikde nemusíte nic složite nastavovat, stačí jen kliknout na Přidat do Chromu.

Counting Characters

Rozšíření Counting Characters představuje užitečný nástroj pro počítání znaků, písmen a slov. Funguje online i offline a dokáže vám snadno, rychle a spolehlivě spočítat nejen celkový počet znaků v textu, ale také celkový počet znaků bez mezer, celkový počet bílých míst a celkový počet slov. Umí si poradit jak se zadaným, tak i s vybraným textem.

Dictionary, Thesaurus & Reference

Rozšíření s názvem Dictionary, Thesaurus & Reference vám na základě jediného kliknutí poskytuje přístup k referenčním stránkám na thefreedictionary.com a freethesaurus.com. Kliknutím pravým tlačítkem myši na zvýrazněný text získáte slovníkovou definici. Pokud potřebujete synonymum nebo jiný odkaz, stačí zadat slovo nebo frázi do vyskakovacího okna a stisknout Enter.

.