Zavřít reklamu

PDF Converter

Při práci v Chromu se vám jistě bude hodit také rozšíření s názvem PDF Converter. Jedná se o bezplatnou službu, která vám umožní snadno a rychle převést dokumenty ve formátu Word či Excel do PDF a naopak. PDF Converter si umí poradit tak s formáty PPT a JPG, a nabízí jednoduché, přehledné uživatelské rozhraní.

Google Mail

Pokud používáte službu Gmail od Googlu, jistě chcete mít vždy přehled o nově příchozích zprávách. Díky tomuto rozšíření se vám ve složce Doručená pošta služby Google Mail vždy bude zobrazovat údaj o počtu nepřečtených zpráv.

Bullet Journal – Notes, Lists, Weekly Planner

Bullet Journal – Notes, Lists, Weekly Planner je povedené a užitečné rozšíření, s jehož pomocí si můžete vést deník, plánovat, zapisovat úkoly a spoustu dalšího. Vaše zápisky můžete sdílet s dalšími uživateli. Jedná se o užitečný virtuální zápisník, díky kterému zachytíte každý svůj nápad a myšlenku, a už nezapomenete na žádný úkol.

Go Full Page
Díky rozšíření Go Full Page budete moci v Chromu na vašem Macu pohodlně a efektivně pořizovat screenshoty kompletních webových stránek. Stačí kliknout na ikonku rozšíření nebo použít klávesovou zkratku Alt (Option) + Shift + P. Výsledný screenshot můžete uložit jako obrázek nebo jako PDF.

screenshot 2023-09-04 v 7.53.23

Picture-in-Picture Extension

Jak název napovídá, toto šikovné rozšíření vám umožní sledovat téměř jakékoliv video v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu v režimu Picture-in-Picture, tedy obraz v obraze. Video se zobrazí v plovoucím okně, které můžete libovolně posouvat po obrazovce vašeho Macu.

 

.