Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Page Marker – Draw on Web

Rozšíření Page Marker – Draw on Web se bude hodit všem, kteří čas od času potřebují na vybraných webových stránkách něco označit, podtrhnout, zvýraznit, nebo zde třeba skicovat. Díky tomuto rozšíření můžete na webové stránky nebo dokumenty ve formátu PDF v reálném čase přidávat celou řadu prvků včetně textu.

Autofill

Rozšíření s názvem Autofill je skvělým pomocníkem nejen při automatickém vyplňování nejrůznějších formulářů na webu – a to často i na místech, kde je automatické vyplňování nepovolené. V rozšíření si můžete nastavit několik profilů, po prvním vyplnění postačí už jen v dalších případech jen kliknout na příslušné tlačítko. Rozšíření navíc nabízí podporu klávesových zkratek i bohaté možnosti přizpůsobení.

Image Download Center

Pokud potřebujete z webové stránky stáhnout více fotografií najednou, pomůže vám rozšíření s názvem Image Download Center. Díky tomuto nástroji si při stahování obsahu z webu ušetříte práci i čas, Image Download Center nabízí navíc podporu naprosté většiny běžných formátů včetně WebP nebo SVG, nabízí možnost nastavení filtrů pro stahované fotografie a spoustu dalšího.

SmallPDF – Edit, Compress and Convert PDF

Jak název napovídá, SmallPDF je šikovným pomocníkem pro všechny, kteří často pracují s dokumenty ve fornátu PDF. SmallPDF nabízí nástroje, potřebné k úpravám, správě a převádění PDF souborů, a to přímo v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. SmallPDF si umí poradit i se slučováním nebo rozdělováním PDF souborů, jejich podepisování a dalšími náležitostmi.

Sidebar – Apps and Bookmark Manager

Rozšíření s názvem Sidebar – Apps and Bookmark Manager vám pomůže s ukládáním a správou vašich záložek a aplikací v Chromu. Po instalaci tohoto rozšíření se na levé straně prohlížeče objeví kompaktní a pohodlně použitelná postranní lišta, kterou si můžete do velké míry přizpůsobit, a ve které najdete vždy to, co potřebujete mít pohodlně po ruce.

.