Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Moment – Personal Dashboard for Chrome

Moment je užitečné a povedené rozšíření pro všechny, kteří si chtějí přizpůsobit novou kartu v prohlížeči Chrome na svém Macu. Díky rozšíření Moment si na nové kartě můžete nastavit nejen novou tapetu, ale také užitečné prvky, jako jsou seznamy úkolů, připomínky nebo třeba kalendář.

Mindful Break

Jak název napovídá, rozšíření Mindful Break vám nejen umožní dělat si při práci v Chromu přestávky, ale také je využít co nejlépe ve váš prospěch. Mindful Break vás provede krátkým dechovým cvičením, které vám pomůže se uvolnit, alespoň na chvilku si odpočinout, a lépe se soustředit v rámci následujícího pracovního bloku.

Tabli

Tabli je jednoduchý, ale plně funkční a užitečný správce karet prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Nabízí kromě jiného například možnost rychlého přepínání mezi jednotlivými okny i mezi kartami prohlížeče, nabízí možnost ukládání a opětovného spouštění oken a spoustu dalšího. Tabli bere ohled na soukromí uživatelů a neodesílá jejich data žádným externím zdrojům.

xStyle

xStyle je velmi šikovný a povedený nástroj, s jehož pomocí si můžete téměř jakoukoliv webovou stránku upravit po stránce vzhledu podle své chuti a vkusu. xStyle vám umožní instalovat nejrůznější motivy a skiny a přizpůsobit si vzhled webu opravdu na maximum.

Postlight Reader

Stále jste ještě nenašli ideální čtečku pro Google Chrome na vašem Macu? Vyzkoušejte Postlight Reader. Čtečku, která vám zaručí stoprocentně nerušené čtení na webu, stejně jako přizpůsobení textu a motivů. Postlight Reader nabízí také podporu pro klávesové zkratky, možnosti optimalizace pro tisk a spoustu dalších užitečných funkcí.

.