Zavřít reklamu

Po týdnu je tady opět další díl naší série doporučených rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát si představíme pětici užitečných a zajímavých rozšíření, určených pro komunikaci a práci se sociálními sítěmi a diskuzními platformami.

App for Instagram with DM

S pomocí tohoto rozšíření budete moci s Instagramem v prostředí webového prohlížeče Chrome pracovat podobně, jako s příslušnou aplikací ve vašem iPhonu. Tento desktopový klient vám umožní prohlížení a nahrávání obsahu na Instagram, nabízí také podporu psaní soukromých zpráv.

ModernDeck for Twitter

Pokud vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje práce se sociální sítí Twitter v klasickém prostředí vašeho webového prohlížeče, můžete vyzkoušet rozšíření s názvem ModernDeck. Tento desktopový Twitter klient založený na nástroji TweetDeck vám umožní pohodlně a efektiivně používat Twitter, přizpůsobit si vzhled a naplno využívat veškeré jeho funkce.

SHINE for Reddit

Rozšíření s názvem SHINE for Reddit posune váš zážitek z používání diskuzní platformy Reddit o level výš. Nabízí modernizovaný vzhled s možností několika různých způsobů zobrazení kanálu příspěvků, pohodlné a efektivní prohlížení obsahu, hlasování i komentování, možnost výběru z řady zajímavých motivů, rozostření citlivého obsahu a mnoho dalších užitečných funkcí.

SHINE for Reddit
Zdroj: Google

Share Tools

Narážíte často při prohlížení webu na zajímavý obsah nejrůznějšího tipu a rádi se o něj dělíte se svou rodinou, přáteli či kolegy? S pomocí rozšíření Share Tools můžete obsah z webového prohlížeče snadno a rychle sdílet na různých sociálních sítích, komunikačních a diskuzních platoformách i prostřednictvím řady dalších různých způsobů. S rozšířením Share Tools budete mít vždy veškeré nástroje pro sdílení po ruce.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více