Zavřít reklamu

Se závěrem týdne vám opět přinášíme další várku pravidelných tipů na rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát si ukážeme například rozšíření, které vám  umožní odložit obsah webu pro pozdější přečtení, nebo rozšíření, díky kterému se budete moci pokochat skvělými fotkami z webu Unsplash.

View Later

Nástrojů, aplikací a rozšíření, sloužících k odložení obsahu na pozdější přečtení, je k dispozici opravdu hodně. Pokud jste ještě nenašli to pravé, můžete si na svém Chrome prohlížeči vyzkoušet rozšíření s názvem View Later, které vám umožní rychle, jednoduše a přehledně uložit obsah, ke kterému se chcete později vrátit. Rozšíření je jednoduché, přehledné, a snadno se ovládá.

View Later
Zdroj: Google

Unsplash for Chrome

Unsplash je známá a velice oblíbená online galerie, která obsahuje volně přístupné fotografie od tvůrců ze všech koutů světa a s nejrůznějším zaměřením. Fotografie můžete použít pro práci, nebo si s nimi zkrátka jen vyzdobit tapetu vašeho Macu. Oficiální rozšíření Unsplash for Chrome vám zajistí snadný a okamžitý přístup ke všem fotografiím, které si můžete stahovat a dále s nimi nakládat tak, jak chcete.

Feedly Mini

Rozšíření Feedly Mini vám umožní rychle a snadno přidávat obsah do vašeho účtu na Feedly. Vybraný obsah a zdroje můžete odkládat pro pozdější přečtení, sdílet ho, třídit a spravovat. Spolu s tím, jak budete do Feedly přidávat nový obsah, se bude zlepšovat také jeho personalizace a přesnost zobrazování. Feedly nabízí také řadu nástrojů pro anotaci, řazení a správu obsahu.

Feeddly Mini

Grammarly for Chrome

Nástroj Grammarly zná jistě valná většina uživatelů. Příslušné rozšíření pro webový prohlížeč Chrome vám umožní zkontrolovat styl, gramatiku a pravopis vašich textů. Ať už pracujete v Google Docs, Gmailu, nebo třeba přispíváte na Twitter, Grammarly vám vždy poradí, pokud si třeba při psaní v angličtině nejste zrovna příliš jistí svými schopnostmi.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.