Zavřít reklamu

Po vánoční a novoroční pauze vám na stránkách Jablíčkáře opět přinášíme výběr tipů na zajímavá rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát bude řeč například o pomůckách pro práci s kartami, spouštění aplikací nebo nahlašování závadných stránek.

Toby

Pokud na svém Macu často v Chromu pracujete s mnoha otevřenými kartami najednou, jistě uvítáte rozšíření s názvem Toby. Toby vám umožní přehledně uspořádat vaše otevřené karty a kdykoliv se k nim rychle dostat jedním jediným kliknutím. Toto rozšíření se bude hodit zejména těm uživatelům, kterým z jakýchkoliv důvodů nevyhovují klasické záložky a jejich správa.

Rozšíření Toby stáhnete zde.

Chrome Web Store Launcher

Stahujete s olibou do vašeho prohlížeče Chrome nejrůznější rozšíření a aplikace? Chrome Web Store Launcher vám umožní jejich snadné a rychlé spuštění. Kromě rychlého a jednoduchého přístupu k vašim Chrome aplikacím můžete toto rozšíření využít také k vyhledávání nových aplikací nebo k návštěvě Chrome Web Storu.

Chrome Web Store
Zdroj: Google

Rozšíření Chrome Web Store Launcher stáhnete zde.

Suspicious Site Reporter

Internet není vždy jen veselým, přátelským, bezpečným místem. Čas od času můžete při brouzdání narazit také na webové stránky, které jsou přinejmenším podezřelé. Pokud vám není ukradené, co se s takovýmito stránkami stane, můžete využít rozšíření s názvem Suspicous Site Reporter, které vám pomůže snadno a rychle nahlásit například webové stránky, které mohou obsahovat škodlivý software, nebo které mohou sloužit ke krádeží citlivých údajů.

Suspicisous Site Reporter
Zdroj: Google

Rozšíření Suspicious Site Reporter stáhnete zde.

OneTab

Rozšíření s názvem OneTab vám pomůže ušetřit až 95 % paměti a snížit objem vámi používaných karet. S pomocí tohoto rozšíření můžete všechny své karty v prohlížeči Google Chrome jednoduchým kliknutím převést na formát seznamu, stejně jednoduše je poté můžete také obnovit – ať už jednotlivě, nebo všechny najednou.

OneTab
Zdroj: GOOGLE

Rozšíření OneTab stáhnete zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více