Zavřít reklamu

Se závěrem dalšího týdne pokračujeme také v našem seriálu o nejlepších rozšířeních pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát si probereme rozšíření, sloužící k odběrům RSS kanálů a čtení novinek.

RSS Feed Reader

Rozšíření RSS Feed Reader vám pomůže udržet si přehled v RSS kanálech, které odebíráte. Nabízí funkci jednoduchého a rychlého přihlášení k odběru, možnost intuitivní správy kanálů, označování obsahu nebo třeba vytváření složek. RSS Feed Reader funguje ve světlém i tmavém režimu, podporuje RSS i Atom.

RSS Reader Extension by Inoreader

RSS Reader Extension se pro vás stane místem, ve kterém můžete mít přehledně srovnané veškeré novinky z vašich oblíbených blogů i zpravodajských webů. Kromě obvyklého obsahu můžete přidat také vaše odběry podcastů, ze sociálních sítí, nebo třeba e-mailové newslettery. RSS Reader nabízí dokonalý přehled o vámi odebíraném obsahu, bohaté možnosti práce s odběry a přehledné uživatelské rozhraní.

NewsTab

S rozšířením NewsTab už vám neuteče žádná novinka, ať už z dění doma, nebo ve světě. NewsTabe slouží jako nástroj, který vás bude pravidelně zásobovat hlavními zprávami, a to ve skvěle vypadajícím uživatelském rozhraní. V rozšíření si můžete nastavit, zda chcete odebírat konkrétní oblast (hlavní zprávy, sport, technologie, zábava atd.), nebo třeba téma (koronavirus, Tim Cook, LeBron James…), NewsTab nabízí také integraci s Google News a Twitterem, nebo aplikacemi jako Pocket, Instapaper či Evernote.

News – RSS Reader

Díky rozšíření s názvem News – RSS Reader můžete zůstat za všech okolností v obraze. News – RSS Reader vám bude pravidelně a v reálném čase přinášet nejnovější zprávy z předních zpravodajských kanálů, nabídne vám možnost vybrat si oblíbené zdroje a vytvořit vlastní menu s kategoriemi. Rozšíření nabízí také možnost vyhledávání, funkci přidávání obsahu do seznamu oblíbených, možnost nastavení časového intervalu nebo třeba funkci třídění.

.