Zavřít reklamu

Se závěrem týdne přichází opět další díl našeho pravidelného seriálu o nejlepších rozšířeních pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát si posvítíme na aplikace, které mají za úkol zjednodušit a zpříjemnit přehrávání videí v prostředí vašeho webového prohlížeče.

Netflix Extended

Rozšíření s názvem Netflix Extended vám umožní ještě lépe pracovat s Netflixem. Díky němu můžete přeskakovat intra, zrychlit přechod k další epizodě nebo filmu, přizpůsobit si zobrazení Netflixu, skrývat popisky, neoblíbené filmy, automaticky ztlumovat zvuk u trailerů, nebo třeba ovládat přehrávání na Netflixu za pomoci spousty klávesových zkratek.

Improve YouTube

Jak název napovídá, klade si rozšíření Improve YouTube za cíl výrazně zlepšit váš zážitek ze sledování obsahu na webu YouTube. Můžete nastavit například permanentní zobrazování kompletních popisků videí, přizpůsobit si velikost okna s přehrávaným videem, nastavit výchozí kvalitu videa, měnit pořadí přehrávaných videí v seznamu nebo si plně přizpůsobit klávesové zkratky. Improve YouTube vám kromě jiného umožní také skrytí vybraných prvků pro opravdu nerušené sledování.

Picture-in-Picture Extension

Rozšíření s názvem Picture-in-Picture Extension bylo vyvinuté samotnou společností Google. Nabízí zobrazení prakticky každého videa (od YouTube či Vimeo až po Netflix, HBO GO nebo iVysílání) v režimu Obraz v obraze s možností nastavení plovoucího okna o přizpůsobitelné velikosti. S oknem můžete libovolně pohybovat po obrazovce svého počítače, přizpůsobit si jeho velikost a rychle přejít do klasického zobrazení.

Rozšíření Picture-in-Picture stáhnete zde.

FindFlix

Seriály a filmy na Netflixu jsou rozdělené do široké škály různých kategorií. Připadá vám ale kategorie „horor“, „thriller“ nebo „romantická komedie“ příliš obecná? Rozšíření s názvem FindFlix vám umožní procházet i skryté a v mnoha případech také velice konkrétní kategorie na Netflixu. Díky FindFlix už si nikdy nebudete muset lámat hlavu s tím, jak vyfiltrovat třeba britské hororové snímky, ve kterých figurují zombies, a které pocházejí ze sedmdesátých let.

Findflix
Zdroj: Google

Rozšíření FindFlix stáhnete zde.

.