Zavřít reklamu

UnTrap for YouTube

Rozšíření UnTtrap for YouTube přináší uživatelům skoro dvě stovky vylepšení pro YouTube. Umožní vám například skrýt doporučení YouTube, krátké filmy, komentáře, návrhy, související videa, trendy a další rušivé prvky, takže si sledování vašich oblíbených videí vychutnáte skutečně nerušeně.

Transkriptor

Jak název napovídá, toto rozšíření se v Google Chrome na Macu postará o spolehlivý přepis zvuku na text. Samozřejmostí je i podpora češtiny a slovenštiny, možnost převodu MP3 a MP4 souborů na řeč a až 90 minut bezplatného přepisu.

Equalizer for Chrome Browser

Rozšíření s názvem Equalizer for Chrome Browser dokáže zvuk v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu upravit v 10 pásmech, a nabízí také předvolby pro všechny hudební žánry nebo třeba funkce pro podporu basů. Můžete si také nastavit simulaci prostorového zvuku.

Advanced Calculator

Advanced Calculator je funkcemi nabitá, snadno použitelná kalkulačka, kterou můžete používat přímo v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu. Je vybavena rozhraním pro vědecké výpočty, můžete ji ovládat prostřednictvím klávesnice, nabízí podporu trigonometrických i hyperbolických trigonometrických funkcí a spoustu dalšího.

Scroll-O-Meter

Poslední rozšíření z našeho dnešního výběru je spíše zábavné. Jedná se o virtuální metr, který vám změří, jak velkou vzdálenost jste v průběhu používání Chromu na Mac urazili pomocí scrollování myší nebo trackpadem. Můžete si přizpůsobit rozhraní ukazatele a nastavit jednotky, ve kterých má být vaše vzdálenost měřena.

.