Zavřít reklamu

Rozšíření pro populární webový prohlížeč Chrome mohou sloužit k různým účelům. Na stránkách Jablíčkáře už jsme si představili rozšíření pro produktivitu, sledování médií nebo čtení zpráv, dnes vám přineseme čtyři tipy na rozšíření pro předpověď počasí.

Weather for Chrome

Rozšíření s názvem Weather for Chrome vám přímo do prostředí vašeho webového prohlížeče počasí z celého světa. Rozšíření přidáte jediným kliknutím a doslova na dosah ruky pak budete mít přesné a aktuální informace o počasí ze všech kontinentů. Najdete zde předpověď na pět dní i na tři hodiny, nejvyšší denní a nejnižší noční teplotu i možnost automatické geolokace.

Weather for Chrome
Zdroj: Google

Currently Weather

S rozšířením Currently Weather získáte předpověď počasí na pět dní, dynamické tapety a minimalistickou kartu s údaji o aktuálním čase i počasí. V rámci rozšíření si můžete nastavit libovolný webový vyhledávač, ručně nastavit polohu a přizpůsobovat vzhled včetně barvy pozadí nebo fontů písma.

Weather Clock for Chrome

Jednoduché, přehledné, informativní – takové je rozšíření s názvem Weather Clock for Chrome. Jak název napovídá, díky rozšíření Weather Clock for Chrome si můžete na kartě svého webového prohlížeče zobrazít aktuální čas i předpověď počasí – to vše v jednoduchém, minimalistickém uživatelském rozhraní.

UV Weather

Rozšíření UV Weather se může pochlubit velmi pozitivním hodnocením ze strany uživatelů. Nabízí komplexní předpověď počasí, informace o kvalitě vzduchu v reálném čas, UV index, informace o pocitové teplotě, údaje o pravděpodobnosti srážek a mnoho dalších užitečných informací. UV Weather nabízí sedmidení a osmačtyřicetihodinovou předpověď, možnost automatické detekce geolokace i podporu tmavého a světlého režimu.

Diskuze k článku

    Tato série doporučení mě baví. Doufám, že máte v plánu poukazovat i na novinky v rozšíření pro safari. Alespoň pokud se toho vývojáři ujmou, když Apple avizoval, že jsou rozšířením otevřenější.

celý text

Čtěte více