Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme naši pravidelnou rubriku, ve které vám představujeme nejrůznější zajímavá a užitečná rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Tentokrát se můžete těšit na rozšíření pro práci s Instagramem, předpověď počasí nebo správu hesel.

App for Instagram with DM

Na Instagramu jste jako doma a chtěli byste si jej užívat i v prostředí prohlížeče Google Chrome na vašem Macu? App for Instagram with DM vám umožní s Instagramem v prostředí webového prohlížeče Chrome pracovat podobně, jako s příslušnou aplikací ve vašem iPhonu. Tento desktopový klient vám umožní prohlížení a nahrávání obsahu na Instagram, nabízí také podporu psaní soukromých zpráv.

Rozšíření App for Instagram with DM stáhnete zde.

Weather for Chrome

Rozšíření, která slouží k získání přehledu o předpovědi počasí, patří mezi velmi oblíbená. Není tomu jinak ani u Weather for Chrome, které vám přinese přehled o počasí z celého světa. Instalace a nastavení rozšíření Weather for Chrome je záležitostí několika málo okamžiků, a najdete zde předpověď na pět dní i na tři hodiny, nejvyšší denní a nejnižší noční teplotu i možnost automatické geolokace.

Weather for Chrome
Zdroj: Google

Rozšíření Weather for Chrome stáhnete zde.

UV Weather

Se zjištěním stavu aktuálního počasí i s předpovědí na další dny vám může pomoci také rozšíření s názvem UV Weather. Tento užitečný pomocník pro prohlížeč Google Chrome nabízí komplexní předpověď počasí, informace o kvalitě vzduchu v reálném čas, UV index, informace o pocitové teplotě, údaje o pravděpodobnosti srážek a mnoho dalších užitečných informací. UV Weather nabízí sedmidení a osmačtyřicetihodinovou předpověď, možnost automatické detekce geolokace i podporu tmavého a světlého režimu.

Rozšíření UV Weather stáhnete zde.

Share Tools

Každý z nás jistě občas při prohlížení webu narazí na zajímavý obsah nejrůznějšího druhu. Pokud se o zajímavé stránky, fotografie a další věci rádi dělíte se svou rodinou, přáteli či kolegy, můžete s pomocí rozšíření Share Tools obsah z webového prohlížeče snadno a rychle sdílet na různých sociálních sítích, komunikačních a diskuzních platoformách i prostřednictvím řady dalších různých způsobů. S rozšířením Share Tools budete mít vždy veškeré nástroje pro sdílení po ruce.

Rozšíření Share Tools stáhnete zde.

LastPass

LastPass je velmi populární nástroj pro správu hesel, který existuje také v podobě rozšíření pro prohlížeč Chrome. LastPass uloží v bezpečí nejen vaše přihlašovací údaje a hesla, ale také adresy, údaje o platebních kartách a další citlivá data. Díky LastPass můžete v prohlížeči Chrome využít automatické vyplńování formulářů, hesel a platebních údajů. K přístupu budete potřebovat hlavní heslo, přičemž nedochází k jeho sdílení s LastPass.

Rozšíření LastPass stáhnete zde.

 

.