Zavřít reklamu

Speak Transcript for YouTube

Rozšíření s názvem Speak Transcript nabízí možnost čtení titulků Synth Voice pro YouTube pomocí technologie Text-To-Speech Engine (TTS). Využívá engine Text-to-Speech (TTS), který převádí textové titulky na přirozeně znějící řeč. Toto řešení využívá technologie umělé inteligence společností Google a Microsoft a poskytuje více než 100 hlasů v různých jazycích a variantách. Rozšíření lze snadno aktivovat i deaktivovat.

BrainTool – Beyond Bookmarks

Rozšíření BrainTool – Beyond Bookmarks vám umožní ukládat, třídit a spravovat všechny vaše záložky, zdroje a poznámky. Otevírejte a zavírejte jednotlivé karty prohlížeče, okna a skupiny karet jediným kliknutím a pohybujte se mezi nimi pomocí klávesových zkratek. Rozšíření umožňuje také import obsahu.

PDF Smallpdf SmartBox

PDF Smallpdf SmartBox je užitečné a multifunkční rozšíření pro správu vašich PDF souborů. Umožňuje provádění základních i pokročilejších akcí s PDF soubory od stahování přes sloučení, konverzi až po úpravy a anotace, to vše přehledně a efektivně na jednom místě.

PDF smallpdf

Browser Boost Extra Tools

Jak název napovídá, rozšíření Browser Boost Extra Tools přináší nový rozměr vaší práci v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu. Poskytne vám celou řadu užitečných nástrojů pro ovládání přehrávání a hlasitosti, práci s obsahem včetně kopírování a vkládání, nebo třeba rozšířené možnosti, co se týče ukládání souborů.

Event Merge for Google Calendar

Používáte více kalendářů naráz a máte občas problém s překrývajícími se událostmi? Při používání Kalendáře Google se může snadno stát, že budete mít jednu událost ve více kalendářích. Například v pracovním a osobním kalendáři, v pracovním kalendáři a sdíleném kalendáři vašeho týmu nebo v kalendářích mnoha spolupracovníků. Tyto události mohou kalendář přeplnit a ztížit jeho přehlednost. Toto rozšíření sloučí všechny tyto samostatné události do jedné události a přidá jí proužky s barvami všech jednotlivých kalendářů.

.