Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Calendly: Meeting Scheduling Software

Díky rozšíření s názvem Calendly: Meeting Scheduling Software pro vás bude plánování vašich schůzek hračkou. Toto rozšíření spolupracuje s vaším kalendářem a dokáže zautomatizovat plánování vašich schůzek. Jednotlivé události můžete označovat jako oblíbené, Calendly nabízí také funkci sdílení času a mnoho dalšího.

Rozšíření Calendly stáhnete zde.

Video Downloader for Web

Video Downloader for Web je populární rozšíření, s jehož pomocí můžete stahovat i přehrávat mediální obsah, stejně jako třeba vytvářet playlisty. Rozšíření nabízí podporu formátů flv, mp4, avi, asf, mpeg a dalších, možnost vícero stahování souběžně, a možnost tvorby seznamů pro přehrání.

Rozšíření Video Downloader for Web stáhnete zde.

Live Start Page – Living Wallpapers

Chcete si ozvláštnit, přizpůsobit a personalizovat prostředí nové karty v prohlížeči Chrome na vašem Macu? Pomůže vám v tom rozšíření s názvem Live Start Page – Living Wallpapers. S pomocí tohoto rozšíření si můžete nastavit působivou tapetu na nové kartě, ale také přidat seznam úkolů, funkci pro meditaci, nebo třeba hned několik různých typů hodin.

Rozšíření Live Start Page – Living Wallpapers stáhnete zde.

PocketTube: YouTube Subscription Manager

Jak název napovídá, rozšíření PocketTube vám umožní udržet si dokonalý přehled ve vámi odebíraných YouTube kanálech a jejich obsahu. Nabízí možnost filtrování, označování videí coby zhlédnutých, seskupování odebíraných kanálů, automatickou synchronizaci s vašimi dalšími zařízeními a spoustu dalších skvělých funkcí.

Rozšíření PocketTube stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.