Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Tab Manager Plus

Šikovných nástrojů pro správu karet v Chromu není nikdy dost. Jedním z ních je Tab Manager Plus, rozšíření, které vám pomůže rychle se zorientovat v otevřených kartách vašeho prohlížeče, vyhledá duplicitiní karty a pomůže vám s „úklidem“ i s vytvořením a udržením lepšího přehledu ve vašich kartách.

Rozšíření Tab Manager Plus stáhnete zde.

Print Friendly & PDF

Čas od času nastane situace, kdy kromě čtení potřebujeme obsah webu vytisknout, uložit na disk nebo jej nějakým způsobem upravit. Tuto práci vám může skvěle usnadnit rozšíření s názvem Print Friendly & PDF. S jeho pomocí můžete webové stránky ukládat na disk v PDF formátu, upravovat je pro tisk bez zbytečného obsahu navíc, nebo provádět anotace a nejrůznější úpravy.

Rozšíření Print Friendly & PDF stáhnete zde.

Click & Clean

Jak název napovídá, slouží rozšíření Click & Clean k pročištění mezipaměti a historie vašeho webového prohlížeče. S pomocí tohoto nástroje můžete také zkontrolovat výskyt případného malwaru, spravovat a promazávat historii prohlížení, vyhledávání i stahování, cookies, a mnoho dalšího.

Rozšíření Click & Clean stáhnete zde.

Hover Zoom +

Potřebujete při prohlížení webu čas od času zvětšit část webové stránky? Pomůže vám s tím rozšíření s názvem Hover Zoom +. Po instalaci a aktivaci tohoto rozšíření postačí vždy jen zamířit kurzorem myši na vybranou část webu, kterou potřebujete přiblížit, abyste o všem měli co nejlepší přehled. Rozšíření bez problémů funguje na všech kompatibilních webových stránkách.

Rozšíření Hover Zoom + stáhnete zde.

Just Read

Pokud určitou webovou stránku navštívíte čistě za účelem četby a čerpání informací, mohou vás některé její prvky zbytečně rozptylovat a rušit. S pomocí rozšíření Just Read můžete u webů tohoto typu snadno a rychle přepnout do přizpůsobitelného režimu čtečky, kdy se budete moci opravdu plně soustředit pouze na to, co je pro vás podstatné. Vše si navíc můžete upravit za pomoci grafického nebo CSS editoru.

Rozšíření Just Read stáhnete zde.

.