Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Tentokrát jsme pro vás vybrali například rozšíření, s jehož pomocí budete moci v kartách prohlížeče Google Chrome na vašem Macu spravovat události ve svém Google Kalendáři, těšit se ale můžete také na nástroj, díky kterému si budete moci vzhled webových stránek upravovat čistě podle sebe.

Full Page Screen Capture

Pokud jste zatím stále ještě nenarazili na vhodné rozšíření, s jehož pomocí byste mohli efektivně pořizovat snímky obrazovky v prostředí webového prohlížeče Chrome na vašem Macu, můžete vyzkoušet Full Page Screen Capture. S pomocí tohoto užitečného nástroje můžete pořídit screenshot celé webové stránk, otevřít jej v samostatné kartě a naložit s ním dle libosti.

Full Page Screen Capture

Rozšíření Full Page Screen Capture stáhnete zde.

Pushbullet

Chtěli byste v prostředí Google Chrome na vašem Macu dostávat také notifikace ohledně zpráv a hovorů z nejrůznějších komunikačních platforem? Pak by ve vaší výbavě nemělo chybět rozšíření s názvem Pushbullet. S pomocí tohoto rozšíření můžete v Chromu na Macu aktivovat notifikace z aplikací, jako je WhatsApp, Kik, Facebook Messenger, ale třeba také upozornění na SMS zprávy.

Rozšíření Pushbullet stáhnete zde.

Stylish

S pomocí rozšíření jménem Stylish můžete nudné a obyčejné webové stránky proměnit v atraktivní podívanou, a to za pomoci vašich vlastních barevných schémat, která si můžete snadno přizpůsobit. Toto rozšíření vám umožní aplikovat na vámi vybrané webové stránky vlastní motivy, a proměnit je tak v atraktivní pastvu pro oči. Stylish se vám ale může hodit i tehdy, kdy daná stránka zkrátka nedělá vašemu zraku příliš dobře.

Rozšíření Stylish stáhnete zde.

Mercury Reader

Rozšíření Mercury Reader zase zajisté ocení všichni, kteří si na webu chtějí užít nerušené čtení svých oblíbených zdrojů. Rozšíření Mercury Reader je po instalaci možné snadno a rychle spustit za pomoci klávesové zkratky. Tento nástroj se postará o to, aby z vybraných stránek zmizel veškerý rušivý a nepotřebný obsah, který si můžete snadno přečíst, sdílet, vytisknout, nebo třeba uložit ve formátu PDF.

Rozšíření Mercury Reader stáhnete zde.

Checker Plus for Google Calendar

Pokud používáte Kalendář od Googlu, určitě se vám bude hodit rozšíření s názvem Checker Plus for Google Calendar. Jak název napovídá, s pomocí tohoto nástroje můžete spravovat a přidávat události do vašeho Google Kalendáře rychle, pohodlně a efektivně přímo z nástrojové lišty v okně vašeho prohlížeče. Nebudete tak muset opouštět prostředí stránky, na které se právě nacházíte, a zároveň už vám nikdy neunikne žádná důležitá událost.

Rozšíření Checker Plus for Google Calendar stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.