Zavřít reklamu

Image Downloader

Jak název napovídá, rozšíření Image Downloader slouží ke zjednodušení a zefektivnění stahování fotografií a obrázků z webů v rozhraní Google Chrome na Macu. Rozšíření funguje na celé řadě stránek včetně webových verzí sociálních sítí a umožňuje také hromadné i selektivní stahování fotografií.

uBlacklist

Zablokovat vybranou webovou stránku není ničím neobvyklým. Jak ale postupovat, pokud chcete zablokovat zobrazování vybraných výsledků vyhledávání v Googlu? Pomůže vám uBlacklist. Toto rozšíření zabraňuje zobrazování zadaných stránek ve výsledcích vyhledávání Google. Pravidla můžete přidat na stránky s výsledky vyhledávání nebo na stránky, které mají být blokovány, kliknutím na ikonu na panelu nástrojů. Pravidla lze zadat buď pomocí vzorů shody (např. *://*.example.com/*), nebo pomocí regulárních výrazů (např. /example\.(net|org)/).

uBlacklist

Dualsub

Dualsub je zajímavé rozšíření pro Google Chrome, které vám umožní na YouTube zobrazit rovnou dvojí titulky. Dualsub nabízí funkci zobrazování titulků, strojového překladu a rozpoznávání řeči pro generování titulků. Stačí nainstalovat rozšíření, spustit jej a vybrat, jaké titulky se mají zobrazovat na prvním a jaké na druhém řádku.

Limit

Limit je rozšíření, které umožňuje nastavit časové limity pro rozptylující webové stránky. Když budete mít pod kontrolou čas strávený na rozptylujících webových stránkách, zjistíte, že máte mnohem více času soustředit se na věci, které jsou nejdůležitější. Chcete-li použít rozšíření Limit, jednoduše zadejte webové stránky, které vás rozptylují, a zvolte denní časový limit. Můžete se například omezit na deset minut denně na Facebooku nebo na půl hodiny denně na Duolingu. Když se přiblížíte ke svému limitu, aplikace Limit vás jemně upozorní, že váš čas se blíží ke konci, a vy můžete skončit. A když dosáhnete svého limitu, budete při pokusu o návštěvu omezené webové stránky přesměrováni na uklidňující zelenou obrazovku Freedom.

Simplify Gmail

Simplify Gmail je rozšíření pro Google Chrome, díky kterému je Gmail ještě jednodušší, efektivnější a přehlednější. Rozšíření Simplify Gmail v2 je kompletně přepracované a vznikalo 9 měsíců. Jeho tvůrcem je bývalý hlavní designér služby Gmail a spoluzakladatel služby Google Inbox. Toto rozšíření dokáže efektivně zjednodušit uživatelské rozhraní Gmailu v Chromu.

.