Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Tabby Cat

Kromě rozšíření pro lepší výkon, produktivitu nebo třeba správu e-mailů občas potřebujeme něco, na co se zkrátka jen hezky dívá. Takovým rozšířením je například Tabby Cat – roztomilý nástroj, který vám s každou nově otevřenou kartou vašeho prohlížeče představí nové roztomilé zvířátko – kromě kočiček se můžete těšit třeba na roztomilá štěňátka.

Rozšíření Tabby Cat stáhnete zde.

TubeBuddy

Pokud jste na webu YouTube jako doma a patříte také mezi tamní tvůrce, určitě oceníte rozšíření s názvem TubeBuddy. Tento nástroj vám dokáže skvěle pomoci se správou vašeho YouTube kanálu, vylepšením jeho viditelnosti i sledovanosti, a nabízí také funkce pro jednoduché, rychlé a přehledné zobrazení všech souvisejících statistik.

Rozšíření TubeBuddy stáhnete zde.

Wappalyzer

Rozšíření s názvem Wappalyzer zajisté přijde vhod všem, kteří se zajímají o tvorbu webu. Díky Wappalyzeru můžete u vybraných webových stránek snadno a rychle zjistit, s pomocí jakých nástrojů a technologií byly vybudovány. Wappalyzer dokáže detekovat použitý programovací jazyk, analytické nástroje, marketingové nástroje a celou řadu dalších technologií.

Wappalyzer

Rozšíření Wappalyzer stáhnete zde.

Lightshot Screenshot Tool

Mezi populární rozšíření patří také ta, která slouží k pořizování a úpravě screenshotů. S tvorbou snímků obrazovky vám může skvěle pomoci například Lightshot Screenshot Tool, díky kterému můžete pořídit screenshot vybrané části obrazovky, okamžitě jej upravit, uložit na pevný disk vašeho počítače nebo do cloudu, ale třeba také vyhledat podobné screenshoty.

Rozšíření Lightshot Screnshot Tool stáhnete zde.

Google Docs Dark Mode

Pokud často pracujete na svých Google dokumentech ve večerních hodinách, určitě uvítáte rozšíření s názvem Google Docs Dark Mode. Jak jeho název napovídá, jedná se o nástroj, s jehož pomocí můžete Google Dokumenty jednoduše a okamžitě přepnout do tmavého režimu, a šetřit tak váš zrak.

Rozšíření Google Docs Dark Mode stáhnete zde.

.