Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Black menu for Google

Rozšíření s názvem Black menu for Google vám v prostředí webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu usnadní a urychlí přístup k vašim oblíbeným webovým stránkám a službám od společnosti Google. Menu si můžete samozřejmě libovolně přizpůsobit a přidat do něj vaše vlastní položky včetně poznámek nebo souborů na Google Disku.

Rozšíření Black menu for Google stáhnete zde.

Stylish

Uvítali byste možnost naplno si přizpůsobit vzhled jakékoliv webové stránky, kterou navštěvujete? Pomůže vám s tím rozšíření s názvem Stylish. Díky tomuto skvělému nástroji můžete přizpůsobit pozadí a další prvky webových stránek, instalovat motivy, písma, vzhledy a animace, a za pomoci CSS editoru vytvářet dokonce také vaše vlastní motivy.

Rozšíření Stylish stáhnete zde.

Podcastle AI

Milujete podcasty a mrzí vás, že jste nenarazili na žádný, který by se zabýval vaším oblíbeným tématem? Nainstalujte si do prohlížeče Google Chrome na vašem Macu rozšíření Podcastle AI, s jehož pomocí můžete prakticky jakýkoliv text přetvořit v podcast, předčítaný strojovým, ale poměrně přirozeně znějícím hlasem. Podcastle AI dá vašemu učení, odpočinku i získávání nových informací zcela jiný rozměr.

Rozšíření Podcastle AI stáhnete zde.

SVG Export

Potřebujete rychle a snadno stáhnout, exportovat nebo upravit obrazový soubor ve formátu SVG? V tomto směru vám skvěle poslouží rozšíření s názvem SVG Export. S jeho pomocí můžete z internetu snadno a rychle stahovat soubory ve formátu SVG a exportovat je do formátu PNG a JPEG, provádět základní úpravy, sdílet, a mnoho dalšího.

Rozšíření SVG Export stáhnete zde.

.