Zavřít reklamu

Po týdnu vám opět přinášíme další výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome. Mezi doplňky, které nás tento týden zaujaly, patří například Notebook Web Clipper pro ukládání obsahu z webu, anebo Send Anywhere pro sdílení obsahu na Gmail a Slack.

Notebook Web Clipper

Každý z nás čas od času ukládá nejrůznější obsah z webu. Většinou ale k takovému ukládání dochází v rychlosti, a máme tendenci zapomínat, co a kam jsme si vlastně uložili. Tento problém umí skvěle vyřešit rozšíření s názvem Notebook Web Clipper, které vám umožní přehledně ukládat vybraný obsah, třídit ho, spravovat, označovat či provádět anotace.

Rozšíření Notebook Web Clipper stáhnete zde.

Send Anywhere

Rozšíření s názvem Send Anywhere uvítají všichni, kteří (nejen) k práci využívají platformy Gmail a Slack. Umožní vám sdílet soubory o objemu až 50GB, přidávat přílohy na Slack i do Gmailu, sdílet dokumenty ve formátu PDF v rozhraní webového prohlížeče nebo třeba sdílet obrazové soubory kliknutím pravým tlačítkem myši.

Rozšíření Send Anywhere stáhnete zde.

What Runs

S pomocí rozšíření s názvem Whats Runs budete moci u každé webové stránky snadno a rychle zjistit, jaké nástroje a procesy jsou na ní provozovány – od analytických nástrojů, přes pluginy platformy WordPress až po různé typy fontů. V rámci tohoto rozšíření si navíc můžete ve vašem prohlížeči aktivovat notifikace pro případ, že by se na vámi sledovaných webových stránkách jakákoliv z těchto součástí v budoucnu nějak změnila.

Rozšíření What Runs stáhnete zde.

Volume Master

S pomocí rozšíření Volume Master budete moci ještě lépe ovládat hlasitost přehrávání obsahu v prostředí webového prohlížeče Chrome na vašem Macu. Volume Master nabízí možnost zvýšení hlasitosti až o 600 %, jednoduché ovládání hlasitosti u kterékoliv karty, možnost snadného přepínání mezi kartami, ve kterých se přehrává zvuk, a další užitečné funkce.

Volume Master
Zdroj: Google

Rozšíření Volume Master stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.