Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Text Blaze

Pokud na Macu často píšete slova či fráze, které se opakují, určitě se vám bude hodit rozšíření s názvem Text Blaze. V tomto rozšíření si jednoduše nastavíte jednoduché zkratky pro slova a fráze, které často píšete. Tímto způsobem si ušetříte spoustu času i práce, a vyhnete se také překlepům nebo pravopisným chybám.

Radio Station-to-Station Ext

Radio Station-to-Station Ext je rozšíření pro Chrome, pomocí kterého můžete poslouchat všechny rozhlasové stanice dostupné na webu. Vybírat můžete již z více než 32 000 stanic, ale pokud vám nějaká chybí, můžete si přidat vlastní. Přidat lze každý webový odkaz, který je možné přehrát ve webovém prohlížeči (HTML5). Díky možnosti rychlého vyhledávání je velmi snadné najít vámi požadovanou stanici.

SmoothScroll

Rozšíření SmoothScroll vám zajistí plynulé posouvání na všech webových stránkách pomocí myši a klávesnice. SmoothScroll umí nastavit plynulé posouvání ve stylu podobnému tomu, který můžete znát z operačního systému iOS, přičemž jednotlivé aspekty posouvání si můžete přizpůsobit. Rozšíření funguje jak v případě klasické myši, tak i u trackpadu.

Avatar Maker

Jak název napovídá, rozšíření Avatar Maker vám umožní vytvořit si v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu váš vlastní avatar. Přizpůsobte si své virtuální já do nejmenšího detailu od hlavy až k patě, vylaďte účes, barvu očí, vlasů i pleti, ale také doplňky a oblečení.

Doodle Games

Pojem Google Doodles asi všichni z vás znají. Jedná se o příležitostné změny nebo doplnění loga společnosti Google na webu jejího vyhledávače, přičemž po kliknutí na tyto Doodles můžete někdy spustit zajímavou hru. Díky rozšíření s názvem Doodle Games budete mít neustále přímo po ruce kompletní a průběžně aktualizovanou nabídku všech Doodles, které kdy spatřily světlo světa.

Doodle Games
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.