Zavřít reklamu

Podstatným faktorem pro to, abychom se udržovali v obraze, je sledování nejrůznějších médií a zpravodajských serverů. Někomu vyhovuje procházení jednotlivých webů postupně, jiní si raději nainstalují aplikaci, která dokáže z webů, jenž disponují RSS kanálem, čerpat a sestaví vám seznam článků. Ty nejlepší RSS čtečky si v následujících řádcích ukážeme.

Fiery Feeds

Fiery Feeds je RSS čtečka, která kromě ukládání vlastních webů podporuje služby jako je NewsBlur, Pocket či Instapaper. Při samotném čtení potěší vysoká přizpůsobitelnost vzhledu, což se bude hodit převážně uživatelům, kteří mají problémy se zrakem. Dalším benefitem je možnost doinstalovat rozšíření do prohlížeče Safari, se kterým budete moci ukládat články do seznamu četby. Fiery Feeds je také k dispozici ve verzi Premium, ta vám odemkne lepší přizpůsobitelnost vzhledu i funkcí.

Aplikaci Fiery Feeds nainstalujete zde

Feedly

Velkou výhodou Feedly je to, že do účtu umožní přidávat články, ale také YouTube videa nebo třeba účty na Twitteru. Díky propracované umělé inteligenci navíc software řadí témata podle aktuálnosti, ale i relevantnosti a toho, co by vás mohlo zajímat. S placenou verzí dosáhnete na určité benefity, jako jsou třeba propracovanější možnosti sdílení na sociální sítě nebo vyšší přizpůsobitelnost.

Aplikaci Feedly stáhnete z tohoto odkazu

Newsify

Newsify potěší zejména dostupností pro většinu Apple produktů – oblíbené články si můžete přečíst jak na iPhonu, tak na iPadu, Macu a Apple Watch. Samozřejmostí je líbivý design a dobře čitelný text, kdy vás při brouzdání nebude nic rušit. Pokud míváte často potíže s internetovým připojením, vývojáři mysleli i na vás – vše si totiž můžete stahovat k offline přečtení. Pro odstranění reklam i přidání dalších funkcí je možné aktivovat Newsify Premium, to pracuje na bázi měsíčního, tříměsíčního či ročního předplatného.

Aplikaci Newsify nainstalujete zde

Capuccino

Výkonná RSS čtečka doplněná o unikátní možnosti – tak bych v krátkosti tuto intuitivní aplikaci charakterizoval. Už v základní verzi, kdy si ji můžete stáhnout pro iPhone, iPad i Mac, je schopna na vaše zařízení doručovat notifikace o tom, co se právě děje, a co vás zajímá, zároveň vám umí doporučovat webové stránky podle toho, co čtete. Po aktivaci předplatného si můžete mimo jiné aktivovat, aby vám každý den, nebo klidně i častěji, na e-mailovou adresu chodilo souhrnné zpravodajství z webů, které sledujete. Měsíčně vás software vyjde na 29 Kč, ročně pak na 249 Kč.

Aplikaci Capuccino nainstalujete z tohoto odkazu

.