Zavřít reklamu

Apple před několika desítkami minut ukončil konání své letošní první Apple Keynote s názvem Spring Loaded. Na této konferenci jsme se dočkali představení lokalizačních přívěšků AirTags, kompletně přepracovaných iMaců, nové generace Apple TV a také zbrusu nových iPadů Pro. Mimo to Apple také přišel s novým příslušenstvím a oznámil brzké vydání minoritních verzí jeho operačních systémů.

I přesto, že jsme vás informovali (a i nadále budeme) o všemožných novinkách prostřednictvím článků, tak by se někteří z vás dost možná chtěli na konferenci Spring Loaded podívat zpětně – například pokud vám unikl nějaký detail, anebo pokud jste třeba neměli čas a nechcete se o tento „svátek všech jablíčkářů“ ochudit. I na tyto uživatele samozřejmě Apple nezapomněl, a tak zpřístupnil záznam celé letošní první konference. Pokud se na něj chcete podívat, můžete tak jednoduše učinit prostřednictvím videa níže.

V případě, že se chcete o všech novinkách dozvědět rychle a nemáte čas na to, abyste hodinovou konferenci sledovali, tak rozhodně sledujte hlavní stránku našeho magazínu. Najdete zde prakticky všechny informace o tom, co se na letošní Apple Keynote mihlo. Na samotné konferenci Apple vždy samozřejmě představí jen to nejzajímavější a nejdůležitější, mnoho funkcí, vlastností a možností je však „skrytých“ – i na takové případy si na Jablíčkáři posvítíme.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více