Zavřít reklamu

Společnost Satechi představila novou bezdrátovou nabíječku určenou pro Apple Watch, která se od ostatních liší tím, že má odnímací USB-C kabel. Základna nabíječky disponuje konektorem, který se dá přímo zapojit například do iPadu Pro nebo do Macu/MacBooku či jiného kompatibilního příslušenství.

Nová nabíječka je z hliníku s krátkým pogumovaným kabelem, který se dá od těla nabíječky odpojit, čímž vznikne kompaktní nabíjecí základna kterou je možné zapojit do takřka všech USB-C konektorů. Nabíječka podporuje všechny typy Apple Watch a nabídne standardní 5W nabíjení. Výrobce disponuje MFI certifikací a potenciální zákazníci se tak nemusí bát případných problémů s kompatibilitou.

Nabíjecí podložka stojí 45 dolarů a během několika týdnů by se měla dostat i na náš trh. V současné době je možné ji objednat z webu výrobce (zde). V ČR by se cena nabíjecí podložky mohla pohybovat mezi 1200 a 1300 korunami. Takto kompaktní nabíjecí řešení by mohli ocenit především ti, co často cestují a nechtějí s sebou vozit klasickou Apple Watch nabíječku s dlouhým kabelem.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více