Zavřít reklamu

Před několika hodinami představil Apple nový iPad Pro i s příslušenstvím v podobě klávesnice Magic Keyboard. Nejprve to vypadalo, že každý, kdo bude chtít tuto novou klávesnici s trackpadem používat, bude si muset pořídit i nový iPad Pro. Naštěstí tomu ve finále tak není a Magic Keyboard připojíte i k Ipad Pro z roku 2018.

Jedná se určitě o dobou zprávu pro ty, kteří už vlastní iPad Pro a chtějí si pořídit klávesnici s trackpadem. Nové příslušenství přibližuje iPad Pro opět o krok blíže k macbookům. Propojení s iPadem probíhá pomocí 3-pin konektoru. Na boční straně Magic Keyboard se navíc nachází jeden USB-C konektor, ve výsledku tak budou mít uživatelé k dispozici 2x USB-C

Tohle příslušenství slouží také jako obal a využít se dá i jako polohovatelný stojánek. Jeden z hlavních mínusů tak zůstává stále cena. U menší verze zaplatíte 8 890 Kč a u větší dokonce 9 990 Kč. Do prodeje jde klávesnice v květnu tohoto roku.

V posledních letech se pohybuje hlavně v blízkosti chytrých telefonů. Nevadí mu však ani ostatní technologie od počítačů po chytrou domácnost. Ve volném čase si rád zahraje nějakou tu hru, ideálně od Blizzardu.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Chtěl bych trochu opravit autora. Napájená bude Magic Keyboard skrze 3-Pin konektor jako je tomu u Smart Keyboard Folio. Tzn., že budou k dispozici 2 USC-C porty. Jeden na Magic Keyboard a druhý na iPadu Pro. Kde jsem k té informaci přišel? Na stránkách Apple.com si můžete prohlédnout iPad s Magic Keyboard v AR. Prosím do budoucna si ověřovat informace u zdroje.

celý text

Čtěte více.