Zavřít reklamu

Řečníci ze světa mobilního internetu a mobilních aplikací se 23. září sejdou na konferenci Mobile Internet Forum v prostorách Jalta Boutique Hotel Praha. Ve svých přednáškách ukáží nejnovější vývoj trhu malých i velkých mobilních operátorů, mobilního internetu, 5G sítí i právní změny pro práci s daty v roce 2021 v ČR i na úrovni Evropské Unie. Prozradí know-how inovativních mobilních aplikací, které vynikají svým přínosem pro uživatele, i to, jak aplikace zadávat a vyvíjet.

Mobile Internet Forum

Do 30. června můžete navíc využít zvýhodněnou cenu za včasnou registraci.

Malá ochutnávka z programu:

Jak zadávat a následně vyvíjet mobilní aplikace

Zadávání a následné vyvíjení mobilních aplikací je komplexní problematika a vyžaduje zkušenosti a znalosti, které mnohdy zadavatel nemá. Dominik Veselý z Ackee na příkladech z praxe vysvětlí, jak zadávat mobilní aplikace ať už interně nebo externě a představí aktuální trendy v jejich vývoji, třeba kdy vyvíjet nativně nebo jaké nástroje používat.

Data a právní změny v roce 2021 – držíte krok?

Jak to vypadá s novou evropskou úpravou digitálních dat (ePrivacy)? Zaznamenali jste, že se změnila praxe ohledně cookies a že se letos Úřad zaměřil na obchodní sdělení posílané prostřednictvím operátorů? Ať už sami patříte mezi hříšníky, kteří tak trochu vstupují za hranice zákona, nebo jste čistí jako lilie, přednáška advokátky Petry Dolejšové se vám bude určitě hodit.

Nová generace mobilní analytiky

Analytik a majitel společnosti Digitální architekti Jiří Viták představí možnosti InAPP analytiky a kdy se vyplatí ji začít řešit, vysvětlí základní fungování nástrojů jako Firebase, Google Analytics 4 či Smartlook, které výrazně usnadňují práci s daty. Zaměří se také na to, jak náročná a drahá je jejich implementace a jaké výstupy z nich můžeme očekávat.

Jako houby po dešti aneb raketový růst audio mobilních aplikací

Rok 2020 zaznamenal podcastový boom a o slovo se přihlásila celá řada aplikací postavených na živém přenosu hlasu. Letos vzbudil pozornost Clubhouse, objevil se Twitter Spaces aj. Stávají se tyto moderní digitální platformy s audiem na vyžádání konkurencí pro lineární radiové vysílání? A jak důležitá je zvuková stopa pro konzumaci obsahu? To bude tématem Václava Blahouta, zkušeného marketingového konzultanta, který stojí za úspěšnými digitálními strategiemi Českého olympijského týmu či Coca-Coly.

Jak data z mobilních aplikací mohou měnit podobu měst

Vize města budoucnosti staví na datech z mobilních aplikací, která mohou pomáhat vylepšovat a rozšiřovat infrastrukturu. Je totiž důležité vědět, jak se lidé městem pohybují a jaké služby využívají. Platforma Bolt disponuje cennými daty, která sdílí se samosprávami měst. Více ve své přednášce prozradí Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední Evropu.

Zajímavé mobilní aplikace, které mohou být inspirací pro vaši práci

Jeden z programových bloků vám představí mobilní aplikace, které vynikají svým přínosem pro uživatele, mají velký vliv na byznys či výrazně urychlují důležité služby a komunikaci jako například Digital Green Passport, Mobilní rozhlas, Moje Makro od AppElis nebo Záchranka.

A je toho mnohem víc. Program a řečníky konference Mobile Internet Forum naleznete na stránkách TUESDAY.cz , kde se můžete pohodlně zaregistrovat i mobilem, do 30. června ještě výhodněji, a pak za námi zavítat 23. září do Jalta Boutique Hotelu v Praze.

Nikdy jste na Mobile Internet Foru nebyli? Tak se podívejte, jak konference vypadala loni.

Organizátory akce jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Mediálními partnery jsou Cnews.cz, Tyinternety.cz, SMARTmania.cz, Mobilenet.czJablíčkář.cz a Letem světem Applem. Organizátorem je server Lupa.cz a TUESDAY Business Network, produkci zajišťuje Internet Info.

.